Samsung składa poważne deklaracje względem Galaxy Note 8. Czy dotrzyma danego słowa? | Tabletowo.pl

Samsung składa poważne deklaracje względem Galaxy Note 8. Czy dotrzyma danego słowa?

Dołącz do dyskusji 0

Od oficjalnej premiery Galaxy Note 8 dzieli nas mniej niż dziesięć dni. I choć ogólnie nie możemy się już jej doczekać, to Samsung postanowił dodatkowo podgrzać atmosferę przed tym wydarzeniem. W świeżo opublikowanym materiale, zapowiadającym zbliżający się debiut nowego flagowca, Koreańczycy składają jednak sporo ambitnych deklaracji.

Ogólny wyraz zamieszczonego przeze mnie powyżej wideo jest jednoznaczny: Samsung daje nam jasno do zrozumienia, że nie siedzi z założonymi rękami, tylko pracuje w pocie czoła, aby być o krok przed konkurencją. Dlatego nie mówi, tylko działa. W dodatku nie idzie naprzód małymi kroczkami, a porusza się susami (oczywiście nie dosłownie, tylko metaforycznie).

Samsung nie chce też, żeby Galaxy Note 8 był jedynie lekkim upgradem w porównaniu do Galaxy Note 7, a całkowicie innowacyjnym produktem. I to takim, który wyznaczy nowe trendy, a nie wykorzysta już obecne na rynku. Producent daje także do zrozumienia, że chce dokonać niemożliwego i zamierza wprowadzić w życie ambitne projekty, które „urodziły” się w głowach zatrudnionych przez niego inżynierów.

Przyznacie, że są to naprawdę poważne deklaracje. Samsung nie bez powodu jest jednak największym producentem smartfonów na świecie i sprzedaje dziesiątki milionów egzemplarzy swoich flagowców (czego mogą mu pozazdrościć konkurenci). Galaxy Note 8 również zapowiada się nader obiecująco (o czym możecie się przekonać, zaglądając do >tego artykułu<). Chociaż w tym przypadku jestem akurat bardzo ciekawy, czy – i jeśli tak, to w jakim stopniu – na jego powodzenie wpłynie bardzo wysoka cena.

Przy okazji dodam, że według najświeższych doniesień, przedsprzedaż Galaxy Note 8 – przynajmniej w Stanach Zjednoczonych – ma wystartować dzień po oficjalnej premierze smartfona, tj. 24 sierpnia. Natomiast według austriackiej strony wsparcia, urządzenie dostępne będzie również w wersji Dual SIM. Osobiście wątpię jednak, aby trafiła ona także do Polski. Ale mogę się mylić. Zobaczymy.

Źródło: Samsung Mobile, RedditSamsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona