Samsung Galaxy Note 8 (fot. Samsung)

Oto cena Samsunga Galaxy Note 8 w Polsce. Zobacz, co dostaniesz, jeśli zamówisz go w przedsprzedaży

Samsung przed chwilą zaprezentował Galaxy Note 8. Przyszedł więc teraz czas, żeby go sprzedać. Jeżeli jesteście nim zainteresowani, to zobaczcie, ile będziecie musieli za niego zapłacić i co otrzymacie w prezencie, gdy zdecydujecie się zamówić smartfon w przedsprzedaży.

Informacje o cenie Galaxy Note 8 pojawiły się w przeszłości już wielokrotnie, więc prawdopodobnie nie będzie dla nikogo niespodzianką, że smartfon ma kosztować Polsce 4299 złotych. To o 500 złotych więcej niż Galaxy Note 7 w dniu premiery (3799 złotych). Różnica jest więc spora, ale podobny wzrost cen zaobserwowaliśmy również w przypadku Galaxy S8 i Galaxy S8+. Cóż, widać taka kolej rzeczy niestety i chyba trzeba się z tym pogodzić. Bo na odwrotny trend nie ma co liczyć.

Oczywiście każdy klient, który zamówi Galaxy Note 8 w przedsprzedaży, otrzyma pakiet gratisów. Pierwszym z nich będzie stacja Samsung DeX, której wartość to 400-500 złotych (w zależności od sklepu, do którego zajrzymy). Drugim natomiast pakiet Guard, wydłużający gwarancję z dwóch do trzech lat i zapewniający szybką naprawę w trybie door-to-door oraz dostęp do dedykowanej infolinii wsparcia.

Zobacz też:

https://www.tabletowo.pl/2017/08/23/premiera-samsung-galaxy-note-8-specyfikacja-cena

Źródło ceny: x-kom