Czyżby Samsung Galaxy Note 8 miał zostać zaprezentowany 26 sierpnia?

Czyżby Samsung Galaxy Note 8 miał zostać zaprezentowany 26 sierpnia?

Jak na ten moment, znamy już większość flagowców na bieżący rok, a właśnie dzisiaj został zaprezentowany OnePlus 5. Wciąż jednak czekamy na urządzenie, które może zostać nazwane mianem najlepszego telefonu 2017 roku. Mowa tu oczywiście o Samsungu Galaxy Note 8.

Z najnowszych informacji wynika, że Galaxy Note 8 ma zostać zaprezentowany 26 sierpnia. Taką datę podał jeden z koreańskich portali informacyjnych i, co ciekawe, inni także wskazują akurat ten dzień, choć zaznaczają, że może dojść do przesunięć – premiera może się odbyć kilka dni wcześniej lub kilka dni później. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednika, tak i teraz premiera ma się odbyć w Nowym Jorku.

Dla porównania, Note 7 swoją premierę miał 2 sierpnia. Wiele wskazuje na to, że na Note’a 8 poczekamy nieco dłużej – wiele osób spodziewało się nawet prezentacji Note’a 8 w pierwszym tygodniu września, na targach IFA 2017 w Berlinie. Jak będzie ostatecznie – przekonamy się już niebawem.

Na razie prawda jest taka, że o przyszłym flagowcu Samsunga nie mamy zbyt wielu informacji. W sieci pojawiły się jedynie szkice prezentujące to urządzenie. Jednak, hej!, premiera dopiero za dwa miesiące.

Czyżby Samsung Galaxy Note 8 miał zostać zaprezentowany 26 sierpnia?
Szkic prezentujący prawdopodobny wygląd Note’a 8

Mówiąc o Galaxy Note 8 wciąż w pamięci mam Galaxy Note 7FE (znanego też jako Note 7R). Odnowiony sprzęt Samsunga ma zadebiutować 7 lipca. „Nowy” Note 7 został oznaczony kodem SM-N935 i wiele wskazuje na to, że będzie bardzo podobny do swojego pierwowzoru, choć ma dojść do pewnych zmian – największa dotknie baterię. W nowym wydaniu będzie ona mniejsza o 300 mAh, co daje nam 3200 mAh. Urządzenie ma kosztować więcej niż równowartość 2600 złotych, choć nie wiemy czy w ogóle pojawi się w Europie.

Źródło: AndroidAuthority, 9to5Google

*Na zdjęciu wyróżniającym Galaxy Note 7