Samsung Galaxy Note 4 LTE-A ze Snapdragonem 810 będzie dostępny już w styczniu | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 4 LTE-A ze Snapdragonem 810 będzie dostępny już w styczniu

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Note 4 to jeden z ciekawszych phabletów dostępnych na rynku, o czym możecie się przekonać czytając recenzję Kasi. Jednak jeśli uważacie, że przydałaby Wam się w nim większa moc, to na pewno spodoba Wam się informacja, że w styczniu zobaczymy wersję ze Snapdragonem 810.

Samsungowi bardzo zależy na tym, żeby być zawsze na bieżąco, dlatego jego topowe produkty często wypuszczane są w kilku coraz mocniejszych wariantach. Właśnie takim produktem będzie Galaxy Note 4 LTE-A, który od standardowej wersji będzie różnić się jedynie mocniejszym procesorem i szybszą łącznością 4G. Zostanie on wyposażony w 64-bitowy układ Snapdragon 810, który został wyposażony w 8 rdzeni. Znajdziemy w nim również łączność Cat.9 LTE, która pozwoli na ściąganie z prędkością 450Mbps. Będzie on dostępny już w styczniu, ale na początku tylko mieszkańcy Korei będą mogli go zakupić. Na razie nie ma żadnych informacji o tym czy pojawi się na innych rynkach oraz jaka będzie jego cena.

Jeśli nikt nie wyprzedzi Samsunga, to Note 4 LTE-A będzie pierwszym komercyjnym urządzeniem z tym układem, ponieważ na razie powstały tylko produkty Qualcomma dla deweloperów. Jednak w najbliższym czasie możemy się też spodziewać phabletów z tym procesorem od LG czy HTC.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona