Ważne

HTC Hima to kolejny flagowiec na przyszły rok ze Snapdragonem 810 i 3 GB RAM

Wygląda na to, że HTC znowu szaleje z flagowymi produktami. Nieraz już pisałem, że Tajwańczycy wypuszczają zbyt dużo flagowców, przez co klienci nie wiedzą, który z nich jest najlepszym wyborem. Nowe plotki wskazują na to, że w następnym roku znów będziemy świadkami podobnej sytuacji.

Ostatnio Kamil pisał o HTC One M9 i zapowiada się on znakomicie. Jednak nie wiadomo czy ten wariant okaże się prawdą, ponieważ do sieci trafiły nowe plotki o kolejnym topowym produkcie tajwańskiej firmy:

https://twitter.com/upleaks/status/540405152767700992

Jak widać nazwa kodowa to HTC Hima i specyfikacja wygląda bardzo zachęcająco. Ekran ma mieć jedynie 5 cali, a jego rozdzielczość to tylko FullHD. Za moc będzie odpowiedzialny 8-rdzeniowy Snapdragon 810 (4 rdzenie Cortex A57 o taktowaniu 2,0 GHz oraz 4 rdzenie Cortex A53 1,5 GHz) oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym ma on zaoferować VoLTE, łączność LTE Cat.6, baterię o pojemności 2840 mAh, 20,7-megapikselowy aparat główny oraz 13-megapikselowy lub 4-ultrapikselowy aparat na przednim panelu. Ma on pracować pod kontrolą Androida 5.0 oraz nakładki Sense 7.0.

Urządzenie ma zostać pokazane na targach MWC w marcu. Razem z nim możemy spodziewać się nowych urządzeń z serii Desire oraz smartfona Hima Ace, który będzie nieco okrojoną wersją Hima. Która wersja flagowca jest, według Wam, lepszym wyborem?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona