Reklama

Czekasz na Galaxy Note 20 albo Galaxy Tab S7? Już możesz pobrać oficjalne tapety!

Jeżeli chciałbyś się poczuć jak posiadacz Samsunga Galaxy Note 20 albo Galaxy Tab S7 w momencie pierwszego uruchomienia swojego urządzenia, właśnie powstała ku temu szansa!

Reklama

Podgrzewanie atmosfery trwa

Choć do prezentacji Samsung Unpacked zostało jeszcze kilkanaście dni, producent już teraz stara się maksymalnie podgrzać atmosferę przed nadchodzącym wydarzeniem. Do sieci, raz po raz, przedostają się kolejne przecieki odnośnie prezentowanych urządzeń. Nie brakuje również informacji o towarzyszącym im akcesoriach, a teraz również o tym, co użytkownicy znajdą w ich wnętrzu.

Istnieje jakaś część użytkowników smartfonów, którzy upodobali sobie korzystanie z tapet dołączanych do najnowszych i najmocniejszych urządzeń na rynku. Swego czasu, szczególnie chętnie sięgano po tapety dołączane do smartfonów Sony Xperia. Te, pod względem estetycznym, istotnie wyróżniały się na tle konkurencji.

Dziś największą popularnością cieszą się ozdobniki wyświetlaczy z kolejnych odsłon Galaxy S, Galaxy Note i Apple iPhone. Fani Samsunga już mogą się cieszyć i reorganizować układ ekranu głównego tak, by nowe tapety prezentowały się jak najkorzystniej.

Samsung Galaxy Note 20 i Galaxy Tab S7 – spójność stylistyczna

Porównując do siebie tapety z Galaxy Note 20 i Galaxy Tab S7 znajdziemy między nimi pewne powiązanie – powstały zgodnie z tą samą filozofią. Charakterystyczne, kolorowe kształty z pewnością mogą się podobać.

Poniżej próbka tego, co w swoich urządzeniach znajdą posiadacze Galaxy Note 20:

A te tapety znajdą w swoich tabletach nabywcy Galaxy Tab S7:

Tapety możecie pobrać otwierając poszczególne grafiki w nowej karcie – wszystkie załączone zostały w maksymalnej dostępnej rozdzielczości.