Samsung Galaxy Note 10.1 z T-Mobile z aktualizacją do Androida 4.4.2 KitKat - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 z T-Mobile z aktualizacją do Androida 4.4.2 KitKat

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzenia kupowane u krajowych operatorów komórkowych otrzymują aktualizacje systemu operacyjnego z dużym opóźnieniem w stosunku do tych z wolnego rynku lub… nie otrzymują wcale. Jakiś czas temu Samsung wypuścił Androida 4.4.2 KitKat dla dwuletniego już produktu, ale wciąż interesującego, Galaxy Note 10.1 pierwszej generacji. Dziś aktualizacja trafiła do posiadaczy sprzętu (N8000) kupionego w polskim T-Mobile.

To świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników urządzenia, które – jakby nie było – miało premierę już prawie dwa lata temu. Zwłaszcza dla tych, którzy zwątpili w to, że otrzymają możliwość korzystania z nowszej wersji oprogramowania niż ta, z którą kupili tablet – a warto przypomnieć, że w momencie premiery był to Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Zainteresowanych tabletem odsyłam do jego recenzji (wtedy jeszcze z Androidem 4.0). Natomiast jeśli chcecie zobaczyć drugie życie Galaxy Note 10.1 – czyli z Androidem 4.4.2, zajrzyjcie na zaprzyjaźniony portal Galaktyczny.pl, gdzie znajdziecie wrażenia użytkownika tego sprzętu i całe mnóstwo screenów.

Dzięki ASSSZ za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona