Ważne

Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8000) z aktualizacją do Androida 4.4 KitKat – oficjalnie!

samsung-galaxy-note-10.1-n8000-tabletowo

„Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje” – pisał wieki temu Kochanowski. I choć smutne okoliczności powstawania tej fraszki każdy raczej zna, prawda ta jest uniwersalna i spokojnie można ją odnieść również do tematu koszuli, która jest bliższa naszemu ciału, czyli aktualizacji oprogramowania.

Samsung Galaxy Note 10.1 zadebiutował na rynku prawie dwa lata temu, przez co wielu straciło już nadzieję, że dostanie jakąkolwiek jeszcze aktualizację systemu. Jak się jednak okazało koreański koncern nie zaprzestał wsparcia technicznego dla tego modelu i właśnie wydał dla niego najnowszą wersję Androida, tj. Androida 4.4.2 KitKat.

W pierwszej kolejności aktualizacja wprowadzająca numer oprogramowania N8000XXUDNE4 pojawiła się w Niemczech. I choć nie ma na ten temat żadnych oficjalnych informacji, można domniemywać, że w ciągu najbliższych tygodni powinna dotrzeć także do Polski.

Aktualizacja przeznaczona jest dla modelu GT-N8000, a więc wersji 3G. Nie wiadomo kiedy najnowsza wersja oprogramowania trafi na wersję z samym WiFi (GT-N8010) – powinna wkrótce.

Na koniec warto dodać, że powyższa informacja nie jest dla nas większym zaskoczeniem – nie dalej jak miesiąc temu do sieci wyciekł Android 4.4.2 dla Galaxy Note 10.1, o czym pisaliśmy tutaj.

Dzięki Tomasz za info! ;)

źródło

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona