Samsung Galaxy Note 10.1 otrzymał niewielką aktualizację oprogramowania - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 otrzymał niewielką aktualizację oprogramowania

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 otrzymał niewielką aktualizację oprogramowania Nowości Samsung

Nie jest tajemnicą, że Samsung Galaxy Note 10.1 jest dla mnie jednym z liderów androidowych tabletów, o czym możecie przeczytać w recenzji. Wpłynęło na to świetne oprogramowanie przygotowane przez Samsunga, obsługa rysika z całą gamą funkcjonalności oraz ciekawe wzornictwo. Urządzenie zdobyło nie tylko moje serce, ale również sporej grupy odbiorców – także wśród Was, Czytelników Tabletowo.pl. Koreański koncern zdaje sobie sprawę, że musi dbać o użytkowników swojego flagowego tabletu, dzięki czemu dziś uświadczyli niewielkiej aktualizacji oprogramowania.

Paczka aktualizacyjna waży jedynie 75MB, więc jest naprawdę mała. Jej zadaniem jest usunięcie błędów w interfejsie użytkownika, które występowały podczas korzystania z urządzenia, a także naprawienie kompatybilności z kartami pamięci 64GB. Oprócz tego, standardowo już, aktualizacja powinna pozytywnie wpłynąć na wydajność tabletu.

Jeśli jesteście w posiadaniu Samsunga Galaxy Note 10.1, weźcie sprzęt do rąk i sprawdźcie czy aktualizacja jest już dostępna. Jeśli urządzenie nie powiadomi Was automatycznie, zajrzyjcie do ustawień – być może niewielka aktualizacja już tam na Was czeka.

Swoją drogą, ciekawe ile posiadacze Samsunga Galaxy Note 10.1 będą musieli czekać na Androida Jelly Bean

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona