Samsung Galaxy Note 10.1 na promocyjnym wideo - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 na promocyjnym wideo

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 na promocyjnym wideo Nowości Samsung

Samsung maksymalnie sprawdza naszą cierpliwość. Od oficjalnej prezentacji Galaxy Note 10.1 na targach Mobile World Congress 2012 minęło już pół roku, a my wciąż nie wiemy kiedy ostatecznie urządzenie zadebiutuje w sprzedaży. Wiadomo tylko jedno: nastąpi to wcześniej niż później. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze filmiki reklamujące ten produkt.

Poniższe wideo nie zdradza ostatecznych parametrów technicznych modelu – ukazuje jedynie, że posiada rysik S Pen – ale to dla nas nie jest żadną nowością. Dlaczego o tym wspominam? Na pewno część z Was pamięta, że początkowo Samsung Galaxy Note 10.1 miał pracować pod kontrolą dwurdzeniowego procesora. Wiele jednak wskazuje na to, że w momencie rynkowej premiery będzie oferował czterordzeniową jednostką Exynos, a także wnękę w obudowie na wspominanego stylusa, której pierwotnie nie planowano.

Samsung Galaxy Note 10.1 ma posiadać czterordzeniowy procesor Exynos o częstotliwości taktowania 1,4GHz z Mali 400 MP, Androida 4.0, ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 32GB pamięci, slot kart microSD, 1GB RAM, GPS (z Glonass), aparat 3,2 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix.

Na 15. sierpnia Samsung zaplanował konferencję prasową, na której zamierza przedstawić kolejne urządzenie z serii Galaxy. Źródła są podzielone pomiędzy dwa modele: tabletofon Galaxy Note 2 oraz amerykańską wersję Galaxy Note 10.1. Która wersja okaże się prawdziwa – dowiemy się za kilka tygodni. Tymczasem pozostaje nam (nie)cierpliwe czekanie na kolejne wieści w sprawie debiutu tabletu Samsunga na półkach sklepowych.

Update:

Właśnie mi się przypomniało, że jeden z naszych Czytelników, Paweł, wrzucał ostatnio w komentarzach link do innego wideo promocyjnego tego urządzenia. Rzućcie więc okiem także i tu:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona