Samsung Galaxy Note 10.1 z czterema rdzeniami przed kamerą - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 z czterema rdzeniami przed kamerą

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 z czterema rdzeniami przed kamerą Nowości Samsung

Na temat Samsunga Galaxy Note 10.1 powiedzieliśmy już całkiem sporo. Na początku były to same sprzeczne informacje, które pojawiały się w sieci i równie szybko znikały. Tak było w przypadku plotek dotyczących procesora w tym właśnie modelu. Na targach MWC 2012 w Barcelonie koreański producent zapowiadał Galaxy Note 10.1 z dwurdzeniową jednostką centralną, po czym w internecie zaczęło się pojawiać mnóstwo nieoficjalnych wieści, jakoby koncern miał zmienić zdanie. Później mieliśmy wielokrotnie do czynienia z różnymi wiadomościami w tej sprawie, aż do drugiej połowy maja. Wtedy to na jednym z eventów Samsunga zorganizowanych w Europie ktoś przyłapał urządzenie na zdjęciach i zapewniał, że przedstawiciel firmy faktycznie potwierdził, że ma cztery rdzenie. Jeśli ktoś w dalszym ciągu ma jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie, poniższe wideo powinno je ostatecznie rozwiać. Pokazuje bowiem Samsunga Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym procesorem.

I tak, wiele wskazuje na to, że urządzenie najbardziej promowane przez koreański koncern w Barcelonie, Samsung Galaxy Note 10.1, pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor Exynos o częstotliwości taktowania 1,4GHz z Mali 400 MP. Jest to dokładnie ta sama jednostka, którą znajdziemy w smartfonie Samsung Galaxy S3. Co więcej, na obudowie można zauważyć również lekkie nawiązanie do tego telefonu, bowiem ma ona kolor Pebble Blue.

http://www.youtube.com/watch?v=eueOIjW5cIo

Teraz tylko czekamy na potwierdzenie powyższych informacji przez Samsunga, ale to już powinna być wyłącznie czysta formalność, a także na rynkową premierę modelu. Wciąż bowiem nie wiemy kiedy ostatecznie Samsung Galaxy Note 10.1 trafi do sprzedaży i w jakiej cenie.

Tymczasem dodatkowo możecie obejrzeć przegląd Photoshop Touch na Samsungu Galaxy Note 10.1:

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 z czterema rdzeniami przed kamerą Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona