Samsung Galaxy M31s / fot. Kacper Żarski
Samsung Galaxy M31s / fot. Kacper Żarski

Samsung Galaxy M31s dostaje aktualizację do Androida 11 i One UI 3.1 w Polsce!

Smartfony z serii Galaxy M cieszą się dobrymi opiniami wśród konsumentów w Polsce – producent idealnie „skroił je” pod oczekiwania klientów w kraju nad Wisłą. Teraz posiadacze modelu Samsung Galaxy M31s mają o jeden powód więcej do zadowolenia, ponieważ właśnie zaczął on otrzymywać aktualizację do systemu Android 11 i interfejsu One UI 3.1.

Seria Galaxy M jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Podczas gdy smartfony z innych linii są bardzo często krytykowane za zbyt wysokie ceny początkowe, modelom z rodziny Galaxy M czegoś takiego się nie zarzuca. Nic zatem dziwnego, że cieszą się one dużą popularnością wśród klientów w Polsce (i nie tylko). Teraz jeden z nich, konkretniej Samsung Galaxy M31s, zaczął otrzymywać aktualizację do systemu Android 11 i One UI 3.1.

Aktualizacja do systemu Android 11 i One UI 3.1 dla modelu Samsung Galaxy M31s w Polsce

Już na początku trzeba zaznaczyć, że nasz Czytelnik, Rafał, kupił swojego Galaxy M31s w sklepie z elektroniką, a nie u operatora. Urządzenia z rynku otwartego w większości przypadków jako pierwsze otrzymują aktualizację (choć w przeszłości zdarzały się wyjątki od tej niepisanej reguły).

Jeśli również posiadacie smartfon Samsung Galaxy M31s bez brandu operatorskiego, koniecznie sprawdźcie, czy przypadkiem nie poinformował Was o dostępności aktualizacji do systemu Android 11 i One UI 3.1. Jeżeli tego nie zrobił, możecie ręcznie sprawdzić w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach, czy jest możliwa do pobrania i zainstalowania.

Samsung Galaxy M31s Android 11 One UI 3.0 aktualizacja Polska
fot. Rafał S.

Aktualizacja do systemu Android 11 z One UI 3.1 dla modelu Samsung Galaxy M31s waży blisko 2 GB, dlatego warto pobrać ją z wykorzystaniem WiFi, choć dziś coraz więcej osób korzysta z ofert z nielimitowanym internetem, więc dla takich użytkowników może być bez znaczenia, w jaki sposób ściągną paczkę z aktualizacją oprogramowania.

Wraz z systemem Android 11 i One UI 3.1, pojawiają się także nowsze poprawki zabezpieczeń Androida, datowane na 1 lutego 2021 roku.

Samsung Galaxy M31s Android 11 One UI 3.0 aktualizacja Polska
fot. Rafał S.

Pełny wykaz zmian, jaki przynosi niniejsza aktualizacja, można znaleźć na stronie Samsunga.

Dzięki Rafał za info i screeny!