Samsung Galaxy J5 Android 6.0.1 Marshmallow

Samsung Galaxy J5 dostaje Androida 6.0.1 Marshmallow w Polsce

Galaxy J5 to jeden z najlepiej sprzedających się średniaków Samsunga w Polsce. Smartfon zdążył doczekać się już nawet następcy w postaci Galaxy J5 2016, jednak producent o nim nie zapomniał. Aktualizacja do Androida 6.0.1 Marshmallow trafia sukcesywnie do użytkowników tego modelu w naszym kraju.

Reklama

Trochę czasu jednak minęło, aż nowa wersja systemu operacyjnego została udostępniona polskim klientom. Ponad trzy miesiące temu, jako pierwsi, otrzymali ją bowiem mieszkańcy Indii. Teraz Androida 6.0.1 Marshmallow mogą pobrać i zainstalować również użytkownicy w kraju nad Wisłą.

Reklama

Aktualizacja waży 950,57 MB i udostępniana jest przez OTA (Over-The-Air). Wasz smartfon powinien Was poinformować o tym fakcie. Jeśli  jednak tak się jeszcze nie stało, spróbujcie wymusić ją ręcznie w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach.

Samsung Galaxy J5 Android 6.0.1 Marshmallow
Samsung Galaxy J5 Android 6.0.1 Marshmallow

Oczywiście szkoda, że nie jest to już Android 7.0 Nougat, jednak i tak na pochwałę zasługuje fakt, że zeszłoroczny Galaxy J5 doczekał się jakiejkolwiek aktualizacji do nowszej wersji systemu operacyjnego.

Na koniec, standardowo, zwrócę się z prośbą do użytkowników tego modelu: jeśli już pobraliście i zainstalowaliście Androida 6.0.1 Marshmallow na swoich urządzeniach, dajcie znać, jakie są Wasze wrażenia i czy warto Waszym zdaniem aktualizować sprzęt.

Dzięki Oliver!