Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold w Europie jeszcze w tym miesiącu – hiszpański Orange puścił farbę

Choć składany smartfon Samsunga znajduje się już w sprzedaży w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych, to w Europie, w tym w Polsce, nie da się go oficjalnie kupić. To się zmieni za jakieś dwa tygodnie.

Choć data wprowadzenia Galaxy Folda do Polski nie jest znana, bo producent na razie nie podał jej oficjalnie, to po działaniach hiszpańskiego Orange można już pokusić się o jakieś szacunki. Okazało się, że nasi dalsi europejscy sąsiedzi wiedzą dokładnie, kiedy składany smartfon Samsunga trafi do ich kraju. Ma to się wydarzyć 18 października. Mało tego: są tego tak pewni, że datę tę zamieścili w drukowanym magazynie operatora, dostępnym też online.

Reklama

Najwyraźniej albo data wprowadzenia Galaxy Folda do Europy nie jest jakąś wielką tajemnicą, albo hiszpański oddział Orange nieroztropnie pospieszył się z publikacją magazynu dla klientów. Nie powinno to być jednak żadną stratą dla Samsunga – o smartfonie wiemy praktycznie wszystko, więc żadne tajemnice nie wyjdą przedwcześnie na jaw.

Samsung Galaxy Fold w Polsce

Oczywiście znacznie bardziej interesowałby nas przeciek dotyczący dostępności Galaxy Folda w naszym kraju. GSMonline.pl powołuje się na własne źródła, z których wynika, że 18 października to także data wprowadzenia Folda do Polski. Czy okaże się to dokładną datą, powinniśmy dowiedzieć się w ciągu następnych dni.

Nie wiemy na razie, ile złotówek trzeba będzie zapłacić za ten składany cud Samsunga w naszym kraju. Na pewno nie będzie to tania wycieczka, bo mówi się nawet o 9 tysiącach złotych. Jego dostępność u operatorów w naszym kraju też nie jest przesądzona – to, że Galaxy Fold będzie sprzedawany przez Orange w Hiszpanii, nie oznacza z automatu, że kupimy go również w pomarańczowych salonach w Polsce.

Chcecie to zobaczyć: tak upada i rozbija się Samsung Galaxy Fold

źródło: GSMONLINE