Chcesz wziąć do ręki Samsunga Galaxy Fold? Będziesz mógł to zrobić!

Jutro oficjalnie rozpocznie się sprzedaż Samsunga Galaxy Fold w Polsce. Smartfon ma kosztować w naszym kraju aż 9000 złotych, więc prawdopodobnie niewiele osób zdecyduje się go kupić. Jeśli jednak chcecie go wziąć w swoje ręce i przynajmniej przez chwilę przekonać się, jak ten sprzęt wygląda i działa w rzeczywistości, będziecie mieli taką możliwość.

Jestem przekonany, że wielu naszych Czytelników przeczytało kilkanaście (jeśli nie kilkadziesiąt) artykułów na temat Samsunga Galaxy Fold i obejrzało prawdopodobnie tyle samo filmów z jego udziałem. Można mieć o nim różne opinie, ale nie można mu odmówić, że jest zjawiskowy – w końcu czegoś takiego jeszcze na rynku nie było.

Reklama

Smartfon wzbudza tym większe zainteresowanie, że jego dostępność jest baaardzo ograniczona, a z uwagi na wysoką cenę, będą go mogli kupić tylko nieliczni. A nawet ci, których stać na wydatek 9000 złotych, mogą zrezygnować, ponieważ wciąż nie wiadomo, jak Samsung Galaxy Fold przetrwa próbę czasu. Pierwsze, ekstremalne testy wytrzymałościowe nie są obiecujące, ale prawda wyjdzie na jaw dopiero w trakcie typowego, codziennego użytkowania.

składany smartfon Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold (fot. Katarzyna Pura, Jakub Malec / Tabletowo.pl)

Gdzie można dotknąć/wziąć w ręce Samsunga Galaxy Fold?

Wśród Was z pewnością są osoby, które chciałyby chociaż przez chwilę pobawić się Samsungiem Galaxy Fold, ponieważ jest to coś, czego jeszcze nie było na rynku. A nowe, wiadomo, ciekawi. Szczególnie że od premiery tego smartfona minęło mnóstwo czasu i po drodze mówiło się, że nie zostanie on wystawiony na publiczny widok.

Blogerzy technologiczni mają to szczęście, że mają dostęp do różnych urządzeń na długo przed ich rynkową premierą i nie inaczej było w przypadku Galaxy Fold – Samsung pozwolił dziennikarzom z całego świata pobawić się tym smartfonem przez chwilę na targach IFA 2019 w Berlinie (każdy miał maksymalnie 15 minut), a ostatnio też już dłuższą na spotkaniu prasowym, na które zaproszono m.in. Tabletowo.

Co jednak ma zrobić przeciętny zjadacz chleba, który nie może liczyć na takie przywileje? Jeśli chcecie na własnej skórze przekonać się, jakie pierwsze wrażenie robi Samsung Galaxy Fold, to musicie udać się do jednego z czterech salonów Play, ponieważ od jutra smartfon będzie dostępny dla publiczności. Operator daje do zrozumienia, że nie zamknie urządzenia w gablocie, tylko da możliwość zapoznania się z nim każdemu, kto wyrazi taką chęć. Zainteresowani kupnem zostaną z kolei odpowiednio obsłużeni przez dedykowanego eksperta.

Lista salonów Play, w których można zobaczyć Samsunga Galaxy Fold:

  • Warszawa – Westfield Arkadia,
  • Warszawa – Galeria Mokotów,
  • Łódź – Manufaktura,
  • Gdańsk – Galeria Bałtycka.

Samsung Galaxy Fold będzie dostępny w Play zarówno bez umowy, jak i z kontraktem na 24 miesiące. Smartfon pojawi się też w ofercie pozostałych trzech operatorów z tzw. Wielkiej Czwórki, tj. Orange, Plus i T-Mobile.

Źródło: Blog Play