smartfon Samsung Galaxy A71 smartphone

Co za cena! Samsung Galaxy A71 nigdy nie był tak tani!

Jesteśmy świeżo po premierze smartfonów Galaxy A52 (5G) i Galaxy A72. Najnowsze średniopółkowce Samsunga nie zdążyły jeszcze rozgościć się na polskim rynku, a cena Samsung Galaxy A71 poleciała ostro w dół. Model ten nigdy nie był tak tani!

Reklama

Cena Samsung Galaxy A71 do tej pory nie zachęcała…

Kiedy jakiś producent wprowadza na rynek nowy model, zapewne chciałby, aby klienci zapomnieli o poprzednim i kupili ten najnowszy. W rzeczywistości starsze smartfony jeszcze długo cieszą się zainteresowaniem wśród użytkowników i na pewno tak samo będzie z Galaxy A71, szczególnie że po premierze Galaxy A72 jego cena mocno spadła!

Początkowa cena Samsung Galaxy A71, która na dodatek przez długi czas utrzymywała się na poziomie 1999 złotych, nie była zbyt atrakcyjna. Na dodatek na model ten nie pojawiało się zbyt wiele ciekawych promocji, więc przegrywał on w bezpośrednim pojedynku z lepiej wyposażoną i jednocześnie tańszą konkurencją.

Sytuacja zmieniła się jednak o 180° po premierze Galaxy A72, który także kosztuje na start 1999 złotych, ale oferuje wiele ulepszeń względem poprzednika i dzięki temu może cieszyć się zainteresowaniem klientów. Wśród nich należy przede wszystkim wymienić dodanie optycznej stabilizacji obrazu w głównym aparacie 64 Mpix i funkcji odświeżania obrazu na ekranie z częstotliwością 90 Hz, głośniki stereo oraz pyło- i wodoszczelną obudowę, spełniającą kryteria standardu IP67.

smartfon Samsung Galaxy A71  smartphone
źródło: Samsung

Cena Samsung Galaxy A71 ostro w dół! Ten smartfon nigdy nie był tak tani!

Samsung Galaxy A71 wypada zatem blado na tle Galaxy A72, ale właśnie pojawił się solidny argument, aby zainteresować się starszym modelem, a nie najnowszym. Jeden z naszych Czytelników, Dariusz, zauważył bowiem, że cena Samsung Galaxy A71 została znacznie obniżona.

I pisząc znacznie, mamy tu na myśli aż o 700 złotych względem ceny początkowej, czyli do 1299 złotych. Co prawda za te pieniądze można już kupić smartfon z modemem 5G (na przykład TCL 20 5G), ale mimo wszystko jest to całkiem atrakcyjna propozycja, szczególnie dla fanów smartfonów marki Samsung.

Galaxy A71 za 1299 złotych można kupić m.in. w sklepie Media Expert, w którym akurat trwa promocja, dzięki której wydacie na ten smartfon jeszcze mniej – jeśli rozłożycie jego spłatę na 30 rat 0%, to sklep zapłaci za Was pierwsze dwie, dzięki czemu Wy finalnie zapłacicie za ten sprzęt 1212,40 złotych! Taniej nie kupicie go nawet u nieautoryzowanych sprzedawców.

Dziękujemy Dariusz za cynk!