Samsung Galaxy A3 2016 z wolnej sprzedaży też dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy A3 2016 z wolnej sprzedaży też dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

W ostatni weekend T-Mobile udostępnił Androida 7.0 Nougat dla Galaxy A3 2016. Egzemplarze z tzw. wolnej sprzedaży nie musiały jednak na szczęście zbyt długo czekać na tę aktualizację, ponieważ one także właśnie zaczęły dostawać nową wersję oprogramowania.

Oczywiście – jak zawsze – proces jest podzielony na etapy, więc nie wszyscy właściciele Galaxy A3 2016 otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat jak jeden mąż. Niektórzy będą musieli wykazać się odrobiną cierpliwości, ale mogą mieć pewność, że na ich także przyjdzie pora – Samsung na pewno nikogo nie pominie, i każdy dostanie to, co jego.

Nowa wersja oprogramowania udostępniana jest – jak zawsze w przypadku urządzeń tego producenta – bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air). To oznacza, że gdy tylko Galaxy A3 2016 wykryje pojawienie się Androida 7.0 Nougat, od razu poinformuje o tym fakcie swojego właściciela stosownym komunikatem. Oczywiście można też próbować wywołać aktualizację ręcznie, w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach.

Paczka z plikami waży 984,02 MB, czyli o kilkadziesiąt MB mniej niż w przypadku smartfonów z dystrybucji T-Mobile. Wszyscy jednak dostają takie same, czerwcowe poprawki zabezpieczeń Androida. Ale mam nadzieję w imieniu właścicieli Galaxy A3 2016, że mogą oni liczyć na jeszcze co najmniej kilka aktualizacji łatek bezpieczeństwa.

Aktualizacja do Androida 7.0 Nougat dla Samsunga Galaxy A3 2016 (XEO)

Dzięki Przemek i Konrad za info i screena!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona