Samsung Galaxy A3 2016 dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat
Ważne

Samsung Galaxy A3 2016 dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Wielokrotnie pytaliście nas, kiedy Galaxy A3 2016 dostanie Androida 7.0 Nougat. Niestety, Samsung nie udostępnia publicznie swoich planów aktualizacyjnych, więc nie byliśmy w stanie dać Wam satysfakcjonującej odpowiedzi. Teraz jednak w końcu stało się: smartfon właśnie otrzymał nową wersję systemu operacyjnego.

Informację tę – jak w większości przypadków – dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników. Za każdą jesteśmy ogromnie wdzięczni i prosimy o więcej. Szczególnie, że w ostatnim czasie coraz częściej dostajemy od Was tego typu cynki, dzięki czemu możemy dzielić się z Wami tymi nowinami.

Już na wstępie zaznaczę, że nasz Czytelnik kupił Galaxy A3 2016 w T-Mobile i to właśnie klienci tej sieci i właściciele tego modelu otrzymują aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Na obecną chwilę nie mam informacji, żeby egzemplarze z tzw. wolnej sprzedaży i od innych operatorów również dostały nową wersję oprogramowania. Jeżeli jednak tak jest, koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja udostępniana jest – jak zawsze – bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air). Paczka z plikami waży dokładnie 1003,81 MB. Oprócz Androida 7.0 Nougat, pojawiają się także nowsze, czerwcowe poprawki zabezpieczeń Androida. Nie są to więc najnowsze łatki, ale w sumie lepsze takie niż żadne. Szczególnie, że Samsung nie wyrabia się na czas w tym temacie, czego dowodem są zeszłoroczne flagowce, Galaxy S7 Edge i Galaxy S7.

Jak poinformował nas nasz Czytelnik, Galaxy A3 2016 po aktualizacji działa bardzo płynnie. Zmienił się też wizualnie interfejs. Ogólnie wszystkie zmiany na plus.

Dzięki Bartek za info i screeny!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona