Samsung Galaxy A3 2016 dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy A3 2016 dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Wielokrotnie pytaliście nas, kiedy Galaxy A3 2016 dostanie Androida 7.0 Nougat. Niestety, Samsung nie udostępnia publicznie swoich planów aktualizacyjnych, więc nie byliśmy w stanie dać Wam satysfakcjonującej odpowiedzi. Teraz jednak w końcu stało się: smartfon właśnie otrzymał nową wersję systemu operacyjnego.

Informację tę – jak w większości przypadków – dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników. Za każdą jesteśmy ogromnie wdzięczni i prosimy o więcej. Szczególnie, że w ostatnim czasie coraz częściej dostajemy od Was tego typu cynki, dzięki czemu możemy dzielić się z Wami tymi nowinami.

Już na wstępie zaznaczę, że nasz Czytelnik kupił Galaxy A3 2016 w T-Mobile i to właśnie klienci tej sieci i właściciele tego modelu otrzymują aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Na obecną chwilę nie mam informacji, żeby egzemplarze z tzw. wolnej sprzedaży i od innych operatorów również dostały nową wersję oprogramowania. Jeżeli jednak tak jest, koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja udostępniana jest – jak zawsze – bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air). Paczka z plikami waży dokładnie 1003,81 MB. Oprócz Androida 7.0 Nougat, pojawiają się także nowsze, czerwcowe poprawki zabezpieczeń Androida. Nie są to więc najnowsze łatki, ale w sumie lepsze takie niż żadne. Szczególnie, że Samsung nie wyrabia się na czas w tym temacie, czego dowodem są zeszłoroczne flagowce, Galaxy S7 Edge i Galaxy S7.

Jak poinformował nas nasz Czytelnik, Galaxy A3 2016 po aktualizacji działa bardzo płynnie. Zmienił się też wizualnie interfejs. Ogólnie wszystkie zmiany na plus.

Dzięki Bartek za info i screeny!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona