Samsung Cloud na pecety już w przyszłym roku? | Tabletowo.pl

Samsung Cloud na pecety już w przyszłym roku?

Dołącz do dyskusji 0

Samsung przedstawił już swoją usługę przechowywania danych w chmurze, przy okazji premiery Galaxy Note 7. Oferuje ona użytkownikom urządzeń firmy możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych bez konieczności podłączania sprzętu do komputera. Na razie jest ona dostępna tylko dla smartfonów, ale niewykluczone, że w przyszłym roku będzie można nią zarządzać przez komputer.

Samsung Cloud to całkiem funkcjonalny dysk w chmurze, oferujący 15 GB miejsca na pliki (można dokupić kolejne gigabajty, jeśli ktoś ma taką potrzebę). Członek Galaxy Beta Program, który ma okazję testować różne pomysły Samsunga, nie wydane jeszcze oficjalnie, postanowił przekazać do firmy swoją opinię na temat usługi. Zasugerował w niej, że dostęp do chmury Samsunga mógłby być zapewniony również z poziomu komputera, tak by dodawać pliki i dane na wzór Dysku Google.

Samsung napisał w odpowiedzi, że zespół Samsung Cloud „poważnie zastanawia się” nad wprowadzeniem tej usługi w internecie, dodając, że użytkownicy mogliby wtedy przeglądać i zarządzać swoimi danymi przez przeglądarkę. W wiadomości wspomniano również, że „Samsung Cloud będzie dostępny przez internet w 2017 roku”. Nie sprecyzowano, kiedy dokładnie to się stanie, jednak wielu użytkowników smartfonów Samsunga czekało na taką deklarację.

źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona