Ważne

Samsung Cloud już na pierwszych egzemplarzach Galaxy S7/S7 edge

Pod pierwszymi wrażeniami z użytkowania Samsunga Galaxy Note 7 i w tak zwanym międzyczasie pojawiło się sporo pytań czy i kiedy Samsung Cloud zadebiutuje na innych urządzeniach koreańskiego koncernu. Co prawda podczas konferencji wprowadzającej wspomniany produkt nie zostało na ten temat powiedziane nic, pierwsze informacje właśnie spływają. W dodatku w najlepszej formie – już gotowej aktualizacji dla jednego z modeli.

Okazuje się bowiem, że we Włoszech została udostępniona aktualizacja oprogramowania dla dwóch tegorocznych flagowców z bezrysikowej serii – Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Nowa wersja wprowadza przede wszystkim usługę zapowiedzianą wraz z premierą Galaxy Note 7, czyli Samsung Cloud, ale nie tylko.

Paczka waży 152MB i zawiera poprawki bezpieczeństwa z sierpnia, jak również poprawki związane z funkcjonowaniem modułu Bluetooth i NFC.

samsung-cloud-s7-aktualizacjaAktualizacja udostępniana jest stopniowo, więc wkrótce powinna zawitać również do Galaxy S7/S7 edge z polskiej dystrybucji. Oczywiście będzie ją można pobrać bezprzewodowo, jak każdą OTA. Tymczasem możecie spróbować wymusić znalezienie aktualizacji ręcznie – w ustawieniach swojego smartfona.

źródło: gsmarena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona