Ruszyła aktualizacja LG G3 do Androida 5.0 Lollipop – Polska na pierwszy ogień! | Tabletowo.pl

Ruszyła aktualizacja LG G3 do Androida 5.0 Lollipop – Polska na pierwszy ogień!

Dołącz do dyskusji 0

Zgodnie z oczekiwaniami, w tym tygodniu rozpoczęło się udostępnianie najnowszej wersji Androida, tj. 5.0 Lollipop, dla pierwszych urządzeń mobilnych. Jednym z pierwszych jest flagowy sprzęt koreańskiego LG, mianowicie G3. Nie to jest jednak dla nas ważne. Najistotniejszy jest fakt, że to właśnie od naszego kraju LG postanowiło rozpocząć udostępnianie „lizaka” dla tego modelu.

Od kilku dni w sieci pojawiały się informacje, że Lollipop dla G3 jest tuż za rogiem. W ostatnich dniach mówiło się nawet, że aktualizacja do tej wersji ma ruszyć już w tym tygodniu – nie było jednak pewności, którego dnia konkretnie. Dziś już wszystko stało się jasne, a pierwsi użytkownicy LG G3 już dziś otrzymają (a może już otrzymali?) Androida 5.0.

Warto to podkreślić raz jeszcze:

Polska jest pierwszym krajem na światowej mapie aktualizacji do Androida 5.0. Później nowe oprogramowanie dostaną inne kluczowe dla koncernu rynki.

Z niecierpliwością czekam na jakiegokolwiek informacje dotyczące aktualizacji tabletów LG do Androida Lollipop…

Tymczasem zainteresowanych flagowcem LG, odsyłam do naszej recenzji LG G3.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona