Wiko VIEW

LG rozpoczyna aktualizację G3 od Polski!

Kilka dni temu pisałem o pierwszych zrzutach ekranu G3 z nowym Androidem na pokładzie. Były polskie i powoływał się na nie cały świat. Dziś okazuje się, że producent właśnie od naszego kraju rozpocznie aktualizowanie swojego obecnego flagowca.

LG poinformowało, że w tym tygodniu zacznie udostępniać aktualizację do polskich urządzeń. Dość enigmatycznie producent wypowiedział się na temat innych krajów stwierdzając, że reszta dostanie Androida 5.0 w najbliższej przyszłości. Koreańczycy świetnie podeszli do temu i pokazali, że można szybko wydać aktualizację. Konkurencja powinna uczyć się w tym wypadku od LG.

Nowy Android to szereg usprawnień, w informacji prasowej LG czytamy, że odświeżone powiadomienia będą dostępne na nowym ekranie blokady. Lollipop pozwoli korzystać z G3 efektywniej, niż wcześniej było to możliwe. No cóż, czekamy!

Szkoda tylko, że nie wspomniano nic na temat innych urządzeń z portfolio firmy…

android-5.0-lollipop-na-lg-g3-100181

Komentarze

 • Denis94

  Dobry gest od strony LG. Mam nadzieję, że nexusy też zaczną być aktualizowane na początku w naszym kraju.

  • Arrczi

   Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim zrozumiesz, że nic za darmo. To są darmowe testy nowego systemu na niewielkiej grupie userów. Jak będzie coś nie halo to cały ten bałagan i lament nie wpłynie znacząco na dobre imię LG w Europie.

 • Aen21

  Brawo dla LG chwali im się to. Motorola moto x pure edition już dostała android 5. Szybciej niż nexusy Google, a soft dla moto g 2014 też mają już gotowy. Kwestia kiedy go wypuszczą

 • Jacek.P

  Pamiętam jak ludzie kiedyś wieszali psy na LG za atualizacje. Byl to głowny zarzut wobec tej firmy.

  • zwierzak

   Współpraca z Google nad Nexusem 4 i 5 widać bardzo pozytywnie zmieniła LG. Ich telefony posiadają bardzo czyste oprogramowanie, zmiany nie są mocne i często zgodne z trendem androidowym + praktycznie wszystko można skonfigurować.

   • Adam

    LG i czyste oprogramowanie?

    Tyś w ogóle widział jaką nakładkę ma G2 albo G3?

 • dafuq

  Jest Nexus 7 II na iboodzie za 400zł! Bierzcie póki jeszcze są!

  • Adam

   Nie warto bo to poserwisowe.

 • dred

  Może moj egzemplarz przestanie lagowac. Ale fakt, że mam do mojego g3 prawie co miesiąc jakąś aktualizację.

  • Andriuu

   A jak to wygląda z przegrzewaniem urządzenia ?? Zadowolony jesteś z telefonu ?? Nie wiem na co się zdecydować szczerze powiedziawszy… Do wyboru mam Samsunga S5, NOTE 3, HTC M8, MOTO X, albo LG G3

 • LCD

  Widzę, że zawsze pod takimi artykułami o aktualizacjach pojawiają się marudy:
  1. Artykuł mówi o aktualizacji, gdzie Polska jest jednym z pierwszych krajów – narzekanie, że jesteśmy królikami testującymi soft
  2. Artykuł mówi o aktualizacji, gdzie nie ma słowa o Polsce – narzekanie, że u nas to pewnie za pół roku albo w ogóle nie będzie.
  Polaka nie zadowolisz.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona