Rusza przedsprzedaż Samsunga Galaxy S5 w Polsce

galaxy_s5_tmoible00

T-Mobile jako pierwszy operator wprowadza Galaxy S5 na polski rynek. Od dzisiaj można złożyć przedpremierowe zamówienie na oficjalnej stronie firmy. Model G900F ma być dostępny w opcji 16 GB oraz dwóch wariantach kolorowych. Jego cena rozpoczyna się już od złotówki – oczywiście przy bardzo wysokim abonamencie miesięcznym.

Najnowszy flagowiec południowokoreańskiego giganta posiada 5,1-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. W jego wnętrzu odnajdziemy czterordzeniowy procesor o taktowaniu maksymalnym 2,5 GHz, pamięć RAM o wielkości 2 GB oraz 16 GB pojemności użytkowej. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone m.in. w czytnik linii papilarnych, pulsometr oraz posiada certyfikat IP67, czyli gwarancję ochrony przed zalaniem i kurzem. Galaxy S5 reklamowany jest również jako smartfon z najszybszym autofokusem, który ma wynosić zaledwie 0,3 sekundy. Ile zatem przyjdzie za niego zapłacić?

Od dnia 20 marca Samsung Galaxy S5 jest do nabycia w T-Mobile już za złotówkę. Tak niska cena dotyczy zobowiązania się do płacenia 250 złotych miesięcznie przez okres dwóch lat. Co zaskakujące, w ofercie nie znajdziemy niczego ciekawszego poza nielimitowanymi połączeniami i SMSami do wszystkich w kraju. Druga skrajna opcja, to 1920 złotych jednorazowej wpłaty oraz 40 złotych płaconych co miesiąc.

Gear_Fit_Group-1024x824

Ceny do najniższych nie należą, zatem może dlatego operator przygotował pewien bonus. Osoby, które zamówią Galaxy S5 między 19 marca a 11 kwietnia (dzień oficjalnej premiery), otrzymają dodatkowo Samsunga Gear Fit. Opaska ta powiadamia użytkownika o nowych połączeniach oraz wiadomościach. Gear Fit bardzo dobrze nadaje się do różnego rodzaju sportu, w tym biegania czy pływania – tak jak Galaxy S5, również jest odporny na kurz oraz zalanie. Dodatkowo posiada takie gadżety jak krokomierz oraz pulsometr. Ogólnie o jej możliwościach można przeczytać w artykule Kamila. Ta elektroniczna opaska została wyceniona za granicą na 200 euro, także oferta od T-Mobile należy do naprawdę ciekawych.

Poniżej jeszcze dla zainteresowanych filmik prezentujący Gear Fit, nagrany przez Kasię podczas targów MWC 2014.

[źródło]