Prezentacja Samsunga Galaxy Tab 11 sierpnia? (nowe zdjęcie)

Prezentacja Samsunga Galaxy Tab

Im więcej w sieci pojawia się nieoficjalnych informacji odnośnie jakiegoś produktu, tym bardziej możemy być przekonani, że jego premiera będzie miała miejsce się już niebawem. Nie inaczej jest w przypadku tabletu Samsung Galaxy Tab. Wszystko wskazuje na to, że jego prezentacja odbędzie się 11 sierpnia.

Koreański koncern porozsyłał zaproszenia na konferencję prasową do dziennikarzy redagujących najbardziej znane portale internetowe. Co prawda nie jest na nich bezpośrednio napisane, że zostanie wtedy zaprezentowany tablet internetowy, jednakże możemy się domyślać, że tak właśnie będzie. Tym bardziej, że ostatnio przedstawiciele Samsunga stwierdzili, iż premiera urządzenia będzie miała miejsce w trzecim kwartale bieżącego roku.

Osoby śledzące rynek telefonów komórkowych mogą zauważyć, że Samsung w najbliższym czasie nie szykuje premiery żadnego modelu (przynajmniej żaden nie przeciekał…). Ostatnim z ciekawych smartfonów zaprezentowanych stosunkowo niedawno był Galaxy S.

Co więcej, w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające tablet Samsunga:

Z bliska wygląda tak:

Sami widzicie, że wszystko wskazuje na to, iż 11 sierpnia w końcu oficjalnie poznamy tablet Samsunga. Jeśli tak się stanie, na pewno Was o tym fakcie poinformuję.

Informacje odnośnie nieoficjalnej specyfikacji Galaxy Tab znajdziecie w poprzednim wpisie.

Źródło, Źródło