fot. Play

Red Bull Mobile przedstawia nową ofertę. Największą nowością gigabajty, przechodzące na kolejne miesiące

Jednak tylko w abonamencie

Red Bull Mobile przedstawił dziś swoją nową ofertę. Zasady zostały zmienione zarówno w abonamencie, jak i prepaidzie. Pierwsza opcja dostępna jest bez telefonu i z nim, w dodatku klient może wybrać smartfon z segmentu premium. Kolejnym udogodnieniem jest przechodzenie niewykorzystanych gigabajtów na kolejne okresy rozliczeniowe.

Reklama

Abonament

W ofercie bez telefonu klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu za 29 złotych miesięcznie. Co ważne, umowa podpisywana jest na czas nieoznaczony, więc można ją w każdym momencie wypowiedzieć bez żadnych konsekwencji, z zachowaniem jedynie 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Warto też dodać, że niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy (maksymalnie dwa razy, później przepada).

Reklama
Red Bull Mobile – nowa oferta bez telefonu (fot. Play)

Kolejna oferta to propozycja ze smartfonem ze średniej półki – na początku do wyboru będą LG Q6, Motorola Moto G5S Plus i Xiaomi Redmi Note 5A Prime. W każdym wariancie umowy klient dostanie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Tidala bez reklam. Natomiast w zależności od wysokości miesięcznego zobowiązania, otrzyma również 10 GB (49 złotych), 15 GB (69 złotych) lub 25 GB (89 złotych) internetu. Niewykorzystany transfer przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe (maksymalnie dwa, potem przepada). Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

Red Bull Mobile – nowa oferta ze smartfonem ze średniej półki (fot. Play)

Ostatnią propozycją jest oferta ze smartfonem klasy premium. Do wyboru na start mają być trzy modele: Samsung Galaxy S8, Sony Xperia XZ Premium i iPhone 7 32 GB. W tym przypadku klient podpisuje umowę na 24 miesiące z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości 199 złotych i otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet (po wykorzystaniu 35 GB włączy się jednak lejek) oraz dostęp do Tidala bez reklam. Oprócz tego dostanie też powerbank i czteropak Red Bulla co miesiąc pod drzwi przez cały okres trwania umowy lub hardcase z logo sieci na zakupione urządzenie (do wyboru).

Red Bull Mobile – nowa oferta ze smartfonem klasy premium (fot. Play)

Oferta na kartę

Tutaj także przygotowano kilka propozycji. Pierwszą jest pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 20 GB internetu za 30 złotych. W kolejnej opcji klient otrzyma nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz określoną liczbę gigabajtów, w zależności od kwoty, jaką doładuje konto. Od niej także zależy, przez ile będzie mógł korzystać z ww. usług. Oprócz tego, może również liczyć na bonusy w postaci ekstra gigabajtów po każdym uzupełnieniu konta.

Oprócz powyższego, klient może wybrać także ofertę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 1 GB za 19 złotych miesięcznie. Jak podaje operator, to propozycja dla osób, które nie korzystają z roamingu zagranicznego. Dla osób, korzystających tylko z internetu, przygotowano z kolei pakiet 25 GB za 20 złotych i 50 GB za 30 złotych (oba ważne przez 30 dni).

Nowe oferty dostępne będą dla klientów od 22 lutego 2018 roku.

Źródło: Blog Play

  1. W OFnK masz za 25 złotych 50 GB co miesiąc, do tego za cykliczne doładowanie +1GB , i transfer z bonusu za doładowanie czyli 15GB kumuluje się w nieskończoność, nie ma lepszej oferty na rynku i długo nie będzie.Brakuje tylko darmowych mms’ów , ale osobiście z tego nie korzystam w czasach whatsup etc.

    1. Powiedz mi kto korzysta teraz z mmsów ? Jakość przesłanych zdjęć tragiczna, nie jestem nastolatkiem, ale używam whatsup do fotek bo większość znajomych go używa, a mmsy to już przeszłość.A nawet gdybym nie używał whatsupa, to mmsów używałem naprawdę sporadycznie , więc dla mnie nie odczuwam braku tej opcji w Orange, a jak będę potrzebował, to wyślę płatnego , nie zbiednieje ;)

     1. Wyślij zdjęcie np. z wakacji ciotkom, wujkom czy komukolwiek innemu co np. nie ma nowego telefonu.

 1. A2mobile niewyczerpalne wszystko za 19,90 PLN / 31 dni. Internet wprawdzie zwalnia stopniowo po pierwszych 5 GB ale nigdy się nie kończy. Na moje potrzeby nie ma nic lepszego.

  1. przecież w redbulu za 50zł masz 3 miesiące nielimitowanego internetu, wystarczy tylko co miesiąc wklepywać kod

 2. No dobra wygląda fajnie, chociaż dla mnie nic sie nie zmieni po od dawna doładowuje za 50 (20GB) na 100dni nie kupuje pakietów.
  O co chodzi z tą roczną ważnością konta, bo z grafiki nic nie rozumiem? :-)

 3. OK, koledzy i koleżanki. Potrzebuję podpowiedzi. Która z obecnych ofert na kartę jest najlepsza (oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny)? Najbardziej interesują mnie oferty z Internetem ale i całościowym no-limit nie pogardzę.

  1. Orange Free na kartę 25 zł/mies no limit rozmowy (w tym stacjonarne) i SMS-y + 15 GB (przy przeniesieniu nr 35 GB) z czego 1,6 GB w roamingu UE.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama