Recenzja Lenovo Tab 3 7 Essential

Budżetowy, poręczny tablet z GPS

APARAT

Lenovo Tab3 7 Essential został wyposażony w dwa aparaty: tylny 2 Mpix (bez autofokusa!) i przedni 0,3 Mpix. Aplikacja jest całkiem praktyczna, mamy do dyspozycji kilka trybów: HDR, animowane zdjęcie, upiększenie twarzy, panorama oraz fotografia z widokiem pod wieloma kątami. Ogółem przyzwoicie. Jednak na temat oferowanej jakości mogę napisać jedno: tragedia. Do wideorozmów ten tablet raczej się nie nada, bo oferuje beznadziejną jakość wideo. Już lepiej, żeby nie było aparatu z tyłu, żeby na froncie pojawił się lepszy.

Galeria zdjęć:

BATERIA

Producent deklaruje, że ogniwo 3450 mAh pozwala nawet na 10 godzin pracy. O ile w większości przypadków takie zapowiedzi nie mają pokrycia w rzeczywistości, o tyle w tym przypadku, uzyskiwane rezultaty są im bliskie. Tablet pracuje na jednym ładowaniu na włączonym ekranie ok. 6-9 godzin. Pełny proces ładowania zajmuje około 180-190 minut.

PODSUMOWANIE

Jeżeli szukasz podstawowego tabletu do nawigacji i okazjonalnej konsumpcji multimediów do podróży z długim czasem pracy, to Lenovo Tab 3 7 Essential jest propozycją godną polecenia. Działa przyzwoicie, oferuje to, czego wymagalibyśmy od tak taniego urządzenia oraz wytrzymuje z dala od ładowarki odpowiednio długo. W sumie za 329 złotych moglibyśmy oczekiwać większej ilości pamięci, lepszego ekranu czy nowszej wersji systemu, ale rywale w tym segmencie wcale nie oferują więcej. Chińczycy stworzyli po prostu dobrego budżetowca.

Konkurenci:

Spis treści:

  1. Wideorecenzja. Wzornictwo, jakość wykonania. Wyświetlacz
  2. Działanie, oprogramowanie. Zaplecze komunikacyjne. Jakość dźwięku
  3. Aparat. Bateria. Podsumowanie


Sprzęt do testów dostarczył Komputronik – dzięki! A sam produkt pochodzi z najnowszej gazetki KomputronikaPrzebudzenie wiosennej mocy, w której to znajdziecie go w cenie wynoszącej 329 złotych.

Recenzja Lenovo Tab 3 7 Essential
WYŚWIETLACZ
6
DZIAŁANIE - PŁYNNOŚĆ, WYDAJNOŚĆ
5.5
OPROGRAMOWANIE
7
AKUMULATOR
8.5
MULTIMEDIA
5.5
PORTY, ZŁĄCZA, ŁĄCZNOŚĆ
6.5
JAKOŚĆ WYKONANIA
6.5
WZORNICTWO
7.5
Ocena użytkownika0 głosów
0
Zalety
czas pracy
kolorowe, wyróżniające Taba wstawki
atrakcyjna cena
slot kart microSD
GPS i radio FM
Wady
tylko 1GB RAM
szybkość działania
niska rozdzielczość ekranu
beznadziejne aparaty
uginająca się pod naciskiem obudowa
6
OCENA