Ratchet & Clank: Rift Apart to zdecydowanie największa premiera od PlayStation w mijającym roku
Ratchet & Clank: Rift Apart to zdecydowanie największa premiera od PlayStation w mijającym roku

Ratchet & Clank: Rift Apart z nowym zwiastunem. W końcu poznaliśmy datę premiery!

PlayStation 5 nie może pochwalić się zbyt dużą liczbą zapowiedzianych ekskluzywnych gier, które zadebiutują w najbliższym czasie na rynku. Z pewnością jednak jedną z najbardziej gorących i wyczekiwanych gier tego roku na PS5 jest Ratchet & Clank: Rift Apart, które – w końcu! – dostało datę premiery.

W końcu znamy datę premiery Ratchet & Clank: Rift Apart!

PlayStation za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych powiadomiło graczy o dacie premiery gry Ratchet & Clank: Rift Apart. Na Twitterze, kanale YouTube i Facebooku opublikowano najnowszy, 30-sekundowy zwiastun produkcji, który na samym końcu zdradza, że w najnowsze przygody Ratcheta i Clanka zagramy już 11 czerwca 2021 roku!

W zwiastunie możemy również zobaczyć dobrze znane nam już z poprzednich pokazów fragmenty rozgrywki, a także kilka widowiskowych przerywników filmowych. Całość prezentuje się fenomenalnie, w szczególności szybkie „przełączanie” się pomiędzy różnymi lokacjami, zaawansowane niszczenie otoczenia oraz szczegółowe modele postaci.

Ratchet & Clank: Rift Apart zadebiutuje tylko na PlayStation 5, zatem posiadacze PlayStation 4 niestety będą musieli obejść się ze smakiem lub zapolować na trudno dostępne PS5.

Ratchet & Clank Rift Apart data premiery zwiastun PlayStation 5
Znamy również okładkę gry!

Trzymam więc kciuki, by do czerwca sytuacja z dostępnością najnowszej konsoli Sony chociaż lekko się poprawiła, na co liczy pewnie i samo PlayStation – im więcej konsol na rynku, tym więcej potencjalnych graczy skłonnych kupić najnowszego Ratcheta.

Jeśli jednak jesteście już w posiadaniu PlayStation 5, to już wkrótce Sony ruszy z cyfrową przedsprzedażą Ratchet & Clank: Rift Apart. Jak to w tej branży bywa, decydując się na zamówienie gry w przedsprzedaży, możemy liczyć na specjalne bonusy w postaci unikatowych skórek dla postaci:

Ratchet & Clank Rift Apart data premiery zwiastun PlayStation 5

Ponadto dostępna jest również bogatsza edycja przedpremierowa, zawierająca m.in. cyfrowy art book:

Ratchet & Clank Rift Apart data premiery zwiastun PlayStation 5