Przedsprzedaż Notion Ink Adam ruszy w grudniu

Nie będzie przesadą jeśli napiszę, że Notion Ink Adam to jeden z najbardziej wyczekiwanych tabletów internetowych. Jego premiera była już przekładana niezliczoną ilość razy, a potencjalni klienci nim zainteresowani w dalszym ciągu z utęsknieniem czekają na jego pojawienie się na rynku. Dla tych wszystkich osób mam chyba wreszcie dobrą wiadomość.

Nie tak dawno pisałam o tym, że Notion Ink Adam trafił do FCC (amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności), co oznacza, że niebawem powinien trafić na rynek. Moje słowa zdają się być dziś potwierdzone. Według najnowszych informacji, przedsprzedaż tabletu ma ruszyć przed końcem 2010 roku, a dokładniej w grudniu.

No dobra, to przedsprzedaż. A kiedy można się spodziewać pierwszych wysyłek urządzenia? Oto jest pytanie, na które obecnie chyba nikt nie zna odpowiedzi…

Według wcześniejszych informacji, potwierdzonych przez producenta, tablet Adam będzie dostępny w dwóch wersjach: z dotykowym wyświetlaczem Pixel Qi lub LCD. Pierwsza z nich będzie kosztowała: z WiFi – 449 dolarów, a z WiFi i 3G – 498 dolarów. Natomiast druga ma kosztować 399 dolarów (z WiFi), a za model z WiFi i 3G trzeba będzie zapłacić 449 dolarów.

Poniżej specyfikacja Notion Ink Adam:

źródło