Ważne

Notion Ink Adam na rynku przed styczniem. Znamy ceny (wideo)

Notion Ink Adam

Od momentu prezentacji prototypu tabletu internetowego Adam min??o już wiele czasu. Premierę urządzenia firma Notion Ink przekładała już niezliczoną ilość razy, przez co wielu jego zwolenników straciło nadzieję, że Adam kiedykolwiek pojawi się na rynku. Po przedstawieniu oficjalnej specyfikacji modelu, w końcu mam dobrą wiadomość. Tablet ma się pojawić na rynku między listopadem bieżącego a styczniem przyszłego roku.

Według wcześniejszych informacji, potwierdzonych ostatnio przez producenta, tablet Adam będzie dostępny w dwóch wersjach: z dotykowym wyświetlaczem Pixel Qi lub LCD. Druga z nich, jak informują zagraniczne źródła (potwierdzone przez CEO Notion Ink), ma kosztować 399 dolarów (z WiFi), natomiast za model z WiFi i 3G trzeba będzie zapłacić 449 dolarów.

Ciekawostką może być także fakt, iż według najnowszych spekulacji, Notion Ink pracuje już nad kolejnym tabletem internetowym. Najprawdopodobniej będzie się nazywał Eve (czyli Ewa) i na rynku pojawi się wiosną lub latem przyszłego roku. Na jego pokładzie mielibyśmy znaleźć Androida 3.0 oraz nVidia Tegra trzeciej generacji.

Specyfikację tabletu Notion Ink Adam znajdziecie w poprzednim wpisie.

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona