Przeciekły pierwsze reklamy Windows 8 - Tabletowo.pl

Przeciekły pierwsze reklamy Windows 8

Tabletowo.pl Przeciekły pierwsze reklamy Windows 8 Microsoft Nowości

Jest 10 października. Z każdym dniem nieuchronnie zbliżamy się do rynkowej premiery najnowszej wersji okienkowego (kafelkowego?) systemu Microsoftu. Już 26 października każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić na własnej skórze jak wygląda i działa Windows 8, a dzień wcześniej zdradzone zostaną wszelkie szczegóły na ten temat (na konferencji prasowej koncernu z Redmond). Do sieci przeciekły pierwsze filmiki reklamowe Windows 8.

Na czterech poniższych wideo możecie zobaczyć najważniejsze możliwości najnowszej platformy Microsoftu. Wśród nich różne sposoby odblokowywania ekranu, przełączanie się pomiędzy aplikacjami, pracę w dwóch oknach jednocześnie, personalizację ekranów domowych, itp.

Premiera Windows 8 już za nieco ponad dwa tygodnie. W oczekiwaniu na pierwsze tablety z tym systemem, zostawiam Was z reklamami wprowadzającymi w świat nowej platformy koncernu z Redmond.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona