Prototypowe hybrydy Toshiby z Windows 8 - Tabletowo.pl

Prototypowe hybrydy Toshiby z Windows 8

Dołącz do dyskusji 0

Śledząc to, co dzieje się na targach Computex 2012, trudno nie odnieść wrażenia, że producenci sprzętu elektronicznego widzą przyszłość w różnego rodzaju hybrydowych urządzeniach. I tu z dumą może wyjść przed szereg Asus, który zapoczątkował erę tabletów z serii Transformer oraz Slider na długo przed pozostałymi firmami i zamierza ją kontynuować w nadchodzących modelach z Windows 8, jak chociażby Tablet 600 czy Tablet 810. Obecnie podobne rozwiązania postanowiły zaproponować takie koncerny, jak Acer – Iconia Tab W510, MSI – Slider S20, Samsung – Series 5 Hybrid PC czy… Toshiba. Japońska firma zaprezentowała projekty hybrydowych urządzeń, które – być może – niebawem trafią na rynek.

Na temat samych produktów nie wiadomo zupełnie nic poza tym, że istnieją w fazie prototypów. Nie ma więc nawet większego sensu zastanawiać się nad ich parametrami technicznymi, bowiem może się okazać, że nigdy nie zadebiutują na rynku.

Wiadomo o nich jedynie to, co widać na zdjęciach, które możecie obejrzeć na łamach Engadget. I tak, doszukać się tam możemy tabletu, do którego można podpiąć klawiaturę (jak w transformerach Asusa) oraz urządzenia z wysuwaną klawiaturą fizyczną (coś jak Asus Eee Pad Slider).

Tabletowo.pl Prototypowe hybrydy Toshiby z Windows 8 Nowości Toshiba

Tabletowo.pl Prototypowe hybrydy Toshiby z Windows 8 Nowości Toshiba

*Niech mnie ktoś zagoni do nauki…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona