Prototyp 7-calowego tabletu HP Opal na zdjęciach - Tabletowo.pl

Prototyp 7-calowego tabletu HP Opal na zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Prototyp 7-calowego tabletu HP Opal na zdjęciach Nowości Plotki / Przecieki

Swego czasu firma HP miała bardzo ambitne plany dotyczące swoich urządzeń na rynku tabletów internetowych. Po premierze modelu TouchPad miało zadebiutować jeszcze kilka urządzeń (o których więcej tutaj), lecz najczęściej mówiło się o jednym z nich – 7-calowym tablecie HP Opal. Jego zdjęcia przeciekły do sieci.

Mniejsza wersja HP TouchPad miała trafić do sprzedaży jesienią bieżącego roku, jednak ze względu na podjętą nie tak dawno przez producenta decyzję – tak się (niestety?) nie stanie… Warto jednak przyjrzeć się jego parametrom technicznym, by stwierdzić czy faktycznie jest czego żałować.

HP Opal miał zostać wyposażony w dwurdzeniowy procesor Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, a także 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, NFC, 16GB pamięci, aparat, kamerkę oraz 3G. Całość miała oczywiście pracować pod kontrolą systemu WebOS. Ale teraz nie ma to już żadnego znaczenia…

Zerknijcie na zdjęcia tabletu, które zostały zamieszczone na chińskim forum ZooPDA.

Tabletowo.pl Prototyp 7-calowego tabletu HP Opal na zdjęciach Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Prototyp 7-calowego tabletu HP Opal na zdjęciach Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Prototyp 7-calowego tabletu HP Opal na zdjęciach Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona