Promocje ze smart-opaskami: Mi Band 2 za złotówkę do Xiaomi Mi Mix 2, Band 2 Pro gratis do Huawei P20

Zaczęła się jesień – okres, który raczej nie sprzyja długim spacerom czy bieganiu na świeżym powietrzu (zwłaszcza, gdy towarzyszy nam zimny, przenikliwy wiatr). Faktem jest jednak, że wciąż warto jest dbać o swoją aktywność fizyczną i monitorować ją, by przez te zimniejsze miesiące się nie zastać. Niektórych do „ruszenia tyłka z kanapy” motywują liczydła kroków w postaci np. smartbandów. Aktualnie trwają dwie promocje, w ramach których możecie zgarnąć za darmo Band 2 Pro przy zakupie Huawei P20 lub za złotówkę Mi Banda 2 wchodząc w posiadanie Xiaomi Mi Mix 2.

Muszę przyznać, że nie jestem zwolenniczką opasek inteligentnych – jasne, monitorują liczbę kroków i wyświetlają powiadomienia, ale często w bardzo ograniczonej formie, co dla mnie akurat jest minusem. Niezaprzeczalną ich zaletą z kolei jest fakt, że są mniejsze, lżejsze, ale i czas pracy z daleka od ładowarki jest dłuższy, co sprawia, że dla wielu jest to lepszy wybór niż wszelkie smartwatche. Ale jeśli można otrzymać takowego smartbanda za darmo lub za symboliczną złotówkę przy zakupie smartfona, którego i tak chciało się kupić, to dlaczego by z tego nie skorzystać?

Reklama

https://www.tabletowo.pl/2018/05/07/recenzja-huawei-p20-i-porownanie-do-p20-pro/

Band 2 Pro gratis przy zakupie Huawei P20

Cena Huawei P20 w wersji z 64 GB pamięci ostatnio trzyma się ciągle na tym samym poziomie – tj. wynosi 2298 złotych. Jeśli zatem ktoś myśli nad wejściem w posiadanie tego modelu, może się zainteresować najnowszą promocją w Media Expert, w ramach której otrzymają za darmo opaskę Huawei Band 2 Pro (której standardowa cena to ok. 219 złotych).

Promocja trwa do 21 października, a jej regulamin możecie znaleźć tutaj.

Mi Band 2 za złotówkę przy zakupie Xiaomi Mi Mix 2

A jeśli komuś od jakiegoś czasu chodzi po głowie kupno Xiaomi Mi Mix 2 i szuka jakiegoś dodatkowego bodźca, który go do tego skłoni, to z kolei może się zainteresować otrzymaniem za złotówkę opaski Xiaomi Mi Band 2 (w polskich sklepach za ok. 100 złotych).

https://www.tabletowo.pl/2016/07/19/recenzja-xiaomi-mi-band-2-taniej-opaski-z-ekranem-i-pulsometrem/

Ta promocja obowiązuje nieco dłużej, bo do 28 października. Regulamin do przeczytania tutaj.

źródło: własne / Media Expert