Rek pod headerem

Mikołajkowe promocje u operatorów sieci komórkowych – zestawienie okazji i prezentów

6 grudnia, czyli w Mikołajki, zapewne większość z nas chciałaby dostać jak najwięcej prezentów. Wiadomo, niektóre z nich dostaniemy od naszych bliskich, ale również co nieco możemy otrzymać coś od firm, u których korzystamy z usług telekomunikacyjnych. Jakie więc promocje przygotowali dla nas operatorzy sieci komórkowych?

Orange

Dla klientów korzystających z usług na kartę, Pomarańczowi przygotowali dosyć skromną, ale przydatną ofertę. Otóż każdy, kto wyślę dzisiaj bezpłatny SMS o treści START na numer 811 otrzyma nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz pół gigabajta internetu.

Reklama

Tak jak wspomniałem, promocja dotyczy tylko klientów korzystających z usług na kartę. Promocyjne środki są ważne do godziny 23:59:59, 7 grudnia.

Regulamin promocji znajdziecie >tutaj<.

Plus

Promocja u Zielonych znacznie różni się do tej w Orange. Otóż Plus do każdego doładowania dorzuca 50% jego kwoty od siebie. Doładowanie to jednak musi spełnić pewne warunki.

Przede wszystkim oferta dotyczy doładowań internetowych, wykonanych za pośrednictwem strony www.plus.pl/doladujonline lub aplikacji mobilnej. Drugim warunkiem natomiast jest to, że kwota doładowania musi się mieścić w przedziale miedzy 30 a 99 złotych. No i nie muszę chyba wspominać o tym, że promocja ta obowiązuje tylko dzisiaj, czyli 6 grudnia.

Play

Z okazji Mikołajek, Fioletowi przygotowali specjalny pakiet z internetem, który – przynajmniej według mnie – jest naprawdę atrakcyjny. Klienci korzystających z usług na kartę mogą aktywować pakiet internetowy, dzięki któremu za 10 złotych otrzyma aż 20 gigabajtów transferu danych.

Aby móc skorzystać z promocji trzeba spełnić pewne warunki. Przede wszystkim trzeba być klientem korzystającym z usług na kartę. I co równie ważne, pakiet ten można aktywować tylko i wyłącznie poprzez aplikację mobilną Play24. Na plus jednak to, że promocja trwa od dzisiaj aż do 6 stycznia 2019 roku. Pakiet internetowy jest ważny przez 30 dni. Z oferty można skorzystać tylko raz.

Tutaj również muszę dodać, że warto odwiedzać stronę swietazplay.pl, na której możemy otrzymać bardzo atrakcyjne prezenty, na przykład kody bonusowe do gry World of Tanks, voucher na 3 miesiące darmowego dostępu do Tidala czy dodatkowe 5 gigabajtów internetu. Kody promocyjne natomiast uzyskujemy za pośrednictwem aplikacji Play24.

regulamin promocji Święta z Play znajdziecie >tutaj<.

Lajt Mobile

Kolejny operator przygotował promocję związaną z Mikołajkami. Lajt Mobile postanowiło obniżyć o połowę koszt wybranych pakietów taryfowych. Dzięki temu pakiet z nielimitowanymi rozmowani kosztuje 7,49 (zamiast 14,99), a pakiet z nielimitowanymi SMS-ami i jednym gigabajtem internetu 8,99 (zamist 17,99) złotych. Natomiast pakiet z dziesięcioma gigabajtami internetu przyjdzie nam zapłacić 9,99 (zamiast 19,99) złotych.

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 9 grudnia włącznie. Promocyjne ceną dotyczą tylko i wyłącznie klientów, którzy mają sześciomiesięczną umowę z operatorem.

Nju Mobile

Kompletnie inną niż poprzednicy przygotowało Nju Mobile. Tutaj bowiem do zdobycia są przeróżne gadżety. A więc jak je dostać?

Jeśli jest się klientem Nju Mobile i sieć tę polecimy swojemu znajomemu, a on wykupi plan nju podstawowy albo nju internetowy, bądź przeniesie numer do Nju Mobile to obydwoje dostaniecie taki sam gadżet.

A jakie to gadżety? Głośnik, smycz USB (ładuje telefony z iOS i Androidem), ring na smartfona oraz chustka marki Buff.

Źródło: Biuro prasowe Orange: 1, 2Plus, Blog Play, Telepolis; zdjęcie główne: Pexels