30 GB za darmo na wakacje od Plusha – posiadacze telefonów na kartę mają dobrze

Coś tak czułem, że Plus nie będzie zbyt długo czekał z reakcją na wakacyjną promocję dla klientów Orange na kartę. Zieloni przygotowali podobne gratisy – Plush będzie rozdawać darmowe gigabajty przez trzy kolejne miesiące.

Telefon na kartę to nie tylko wolność od umowy i korzystne stawki za rozmowy i internet, ale także okazyjne promocje, w których właściciele numerów pre-paid mogą dostać gigabajty internetu praktycznie za friko. Właśnie tak sprawa przedstawia się w Plushu, gdzie wystarczy mieć aktywne konto posłużyć się krótkim kodem USSD.

„30 GB na wakacje za darmo” to propozycja dla klientów taryfy Nowy Plush, w której można dostać bezpłatnie trzy pakiety po 10 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni. By z niej skorzystać, wystarczy tylko wpisać kod *136*11*8959# lub zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam ją aktywować. Proste i szybkie. Warto to zrobić od razu, póki człowiek jeszcze pamięta.

Jak wyjaśnia Plus, przyznane GB nie mogą być wykorzystane w roamingu międzynarodowym. Bez przeszkód skorzystamy z nich w granicach Polski. Promocja „30 GB na wakacje za darmo” obowiązuje od 10 czerwca do 10 września 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na www.plushbezlimitu.pl i w Regulaminie.

źródło: materiały prasowe