No i to się nazywa dobra promocja na Redmi Note 8T!

Mimo upływu czasu, Redmi Note 8T wciąż pozostaje atrakcyjną propozycją dla przeciętnego klienta. Szczególnie teraz, kiedy można go kupić w niższej cenie.

Promocja na Redmi Note 8T

Wbrew pozorom, model ten nie jest jeszcze „staruszkiem”, obok którego lepiej przejść obojętnie. Smartfon miał premierę w Polsce w połowie listopada 2019 roku, więc nie minął jeszcze rok, choć niedawno na polskim rynku pojawiła się już seria Redmi Note 9.

Xiaomi Redmi Note 8T

Urządzenie jest dostępne w kraju nad Wisłą w aż trzech różnych konfiguracjach, które oferują od 3 GB do 4 GB RAM i od 32 GB do 128 GB pamięci wbudowanej. Producent zdecydował się obniżyć cenę najmocniejszej, tj. 4 GB + 128 GB.

Początkowo jej rekomendowana cena wynosiła 999 złotych, a z czasem została obniżona do 899 złotych. Aktualnie smartfon można natomiast kupić za jedyne 799, co niewątpliwie jest bardzo atrakcyjną propozycją.

Kup Redmi Note 8T w obniżonej cenie

Czy warto kupić Redmi Note 8T?

Przyznaję, że do tej pory moim faworytem w budżecie do 800 złotych był Oppo A5 2020, lecz aktualna oferta na Redmi Note 8T sprawia, że to właśnie ten smartfon staje się najciekawszą propozycją w tych pieniądzach.

Urządzenie oferuje wszystko, czego może oczekiwać przeciętny użytkownik. Dostanie on do dyspozycji m.in. 6,3-calowy wyświetlacz Full HD+, procesor Qualcomm Snapdragon 665, 4 GB RAM, 128 GB pamięci wbudowanej, poczwórny aparat 48 Mpix z obiektywem szerokokątnym i dedykowanym do zdjęć makro oraz moduł NFC.

Ponadto na pokładzie smartfona znajdują się 3,5 mm złącze słuchawkowe i Dual SIM oraz czytnik linii papilarnych i akumulator o pojemności 4000 mAh, który można szybko naładować z wykorzystaniem 18 W ładowarki (w zestawie) i kabla z końcówką USB-C.

W nieco niższej cenie (za 749 złotych) da się jeszcze kupić Redmi 9 w konfiguracji 4 GB/128 GB, ale nie dla wszystkich może być to lepszy wybór (m.in. z uwagi na większy akumulator), bowiem smartfon jest większy od Redmi Note 8T, a główny aparat w nim ma rozdzielczość jedynie 13 Mpix i na dodatek producent nie dodaje w zestawie szybkiej ładowarki.

Polecamy również: Jaki smartfon do 800 zł kupić?