Mi Store Galeria Młociny

Święto Xiaomi w Polsce! We wszystkich salonach Mi Store obowiązywać będzie 10 procent rabatu

Weekend zacznie się wyjątkowo korzystnie dla planujących zakupy w najbliższym salonie Xiaomi. Z okazji otwarcia nowego Mi Store w Warszawie, wszystkie punkty sprzedażowe firmy będą naliczać zniżki na wszystkie produkty.

Xiaomi otwiera swój największy salon w tej części świata

18 grudnia, o godzinie 9:00, Xiaomi oficjalnie otworzy w Warszawie, w Westfield Arkadia, swój największy w Europie Środkowo-Wschodniej Mi Store. Jego specjalna aranżacja będzie wyjątkiem, bo poza Chinami nigdzie jeszcze nie zastosowano wydzielonej przestrzeni do testowania inteligentnych urządzeń domowych.

Ogólnopolska promocja w Mi Store

Otwarcie warszawskiego Mi Store w Arkadii przeprowadzane będzie w innym trybie niż dotąd. Zamiast kumulować odwiedzających w jednym sklepie przy pomocy promocji obciążającej pracowników placówki, zdecydowano się rozszerzyć ofertę promocyjną na wszystkie salony Xiaomi.

Dlatego też w dniach 18 – 20 grudnia 2020 r., we wszystkich sklepach Mi Store, klienci, którzy zrobią tam zakupy, otrzymają 10% zniżki na wszystkie produkty.

To nieporównanie lepsze rozwiązanie ceni się także w czasie pandemii. Nieplanowane zgromadzenie w jednym miejscu dziesiątek ludzi byłoby niezgodne z aktualnymi zaleceniami i wymogami prawnymi.

Jeśli jednak będziemy chcieli obejrzeć nowy MiStore w Arkadii, nie ma ku temu żadnych przeszkód. Wystarczy odwiedzić specjalną stronę, na której można zarezerwować termin i godzinę odwiedzin salonu.