Xiaomi Mi Store w Warszawie obniża ceny prawie całego asortymentu o 30% z okazji… premiery Huawei P30

Różne są sposoby, by skorzystać na popularności jakiegoś wydarzenia. Oczywiste jest, że dziś najwięcej uwagi ściągnie na siebie Huawei, ponieważ dzisiejszego popołudnia zostaną zaprezentowane nowe smartfony – P30 Pro oraz P30. Xiaomi w Warszawie dostrzegło w tym okazję, by odrobinę na tym zarobić.

Jak? Mi Store w Warszawskiej Arkadii liczy na nieco większy ruch dzięki promocji, która potrwa tylko jeden dzień. Wyłącznie 26 marca, po zapytaniu w stacjonarnym sklepie o „P30”, dostaniemy 30-procentowy rabat na prawie cały asortyment sklepu.

Reklama

Mi Store nie wskazuje bezpośrednio, że inspiracją dla zorganizowania akcji jest premiera Huawei P30, ale dziś trudno o inne skojarzenie.

Jak to w każdej promocji, są pewne ograniczenia, jeśli chodzi o korzystanie z niej. Po pierwsze, żeby dostać rabat, trzeba osobiście stawić się w sklepie. Po drugie, technicznie rzecz biorąc nie cały asortyment przeznaczony jest na obniżkę, bo z promocji wyłączone są smartfony Xiaomi Mi 9, Redmi Note 7 i Redmi 7.

Jak by nie było, 30% to jednak sporo – w ten sposób można stać się właścicielem urządzenia, które w tej samej cenie dostalibyśmy po pewnym czasie oczekiwania z chińskiego sklepu, jednak korzystając z oficjalnej polskiej dystrybucji, ułatwiamy sobie sprawę, jeśli chodzi o naprawę ewentualnej usterki czy zwrot.

Huawei też zna się na żartach

Promocja Xiaomi wygląda na lekki trolling, ale widocznie nie tylko ta chińska firma jest dziś w dobrym humorze. Rano na oficjalnym profilu Huawei na Twitterze, pojawiło się podziękowanie dla Tima Cooka za… ładne wprowadzenie Huawei na scenę. Wiadomość oczywiście odnosiła się do wczorajszej konferencji Apple, na której nie zaprezentowano żadnego nowego urządzenia, a jedynie zapowiedziano szereg usług, w tym Apple News+ czy Apple TV+.

Apple coraz mocniej idzie w usługi – oto subskrypcja Apple News Plus oraz karta płatnicza Apple Card

Nowe sposoby Apple na zarobek – abonament Arcade dla graczy i unikalne produkcje w Apple TV+

 

źródło: MiHome dzięki GSMONLINE