Szukasz czegoś od Huawei? Dobrze się składa, bo są promocje na urządzenia tej marki

Szukasz czegoś od Huawei? Dobrze się składa, bo są promocje na urządzenia tej marki

Fani piłkarskich emocji i zapaleni kibice wiedzą, jak wielki sukces odniósł Robert Lewandowski. Jako że jest on ambasadorem marki Huawei, postanowiła ona to uczcić i przygotowała „mistrzowską ofertę” na swoje urządzenia, dzięki której można je kupić taniej.

Robert Lewandowski jest twarzą nie tylko Huawei, ale również T-Mobile i jeszcze kilku innych marek, jednak to właśnie producent z Państwa Środka postanowił uczcić jego sukces piłkarski. Skorzystają na tym wszyscy ci, którzy nosili się z zamiarem zakupu urządzenia tej firmy, bowiem przez kilka najbliższych dni można nieco zaoszczędzić.

Promocja na smartfony, tablety, smartwatche i laptopy Huawei

W ramach „mistrzowskiej oferty” producent proponuje klientom na przykład laptop MateBook 13 2020 z procesorem Intel Core i7, kartą graficzną NVIDIA GeForce MX250 2 GB GDDR5, 16 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 512 GB za 4999 złotych (taniej o 1000 złotych; w Media Expert za 4499 złotych). Z kolei wersję z Intel Core i5, 8 GB RAM i 512 GB SSD można kupić za 3599 złotych (taniej o 400 złotych; w Media Expert za 3199 złotych).

Huawei promocja mistrzowska oferta Robert Lewandowski
„Mistrzowska oferta” na urządzenia marki Huawei po sukcesie jej ambasadroa, Roberta Lewandowskiego (źródło: Huawei)

Dzięki „mistrzowskiej ofercie” można również kupić tablet MatePad 10.4 za 1199 złotych (WiFi) lub 1399 złotych (LTE). W obu przypadkach jest to obniżka o 200 złotych względem ceny regularnej.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Promocją nie można było nie objąć także smartfonów. W niższych cenach można kupić modele:

Fani Roberta Lewandowskiego zapewne będą zainteresowani szczególnie modelem P40 Pro+, ponieważ pierwsze 20 osób, które kupi ten smartfon w oficjalnym sklepie internetowym marki Huawei, otrzyma w prezencie koszulkę z podpisem tego piłkarza.

Oprócz tego, w ramach „mistrzowskiej oferty” taniej można kupić również smartwatch Huawei Watch GT 2 46 mm – za 799 złotych, zarówno z paskiem brązowym, jak i czarnym.

Jak podaje producent, lista produktów objętych ofertą może się różnić w zależności od partnera. Szczegóły dostępne są w sklepach. Promocja będzie obowiązywać do 30 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.