Szukasz czegoś od Huawei? Dobrze się składa, bo są promocje na urządzenia tej marki

Fani piłkarskich emocji i zapaleni kibice wiedzą, jak wielki sukces odniósł Robert Lewandowski. Jako że jest on ambasadorem marki Huawei, postanowiła ona to uczcić i przygotowała „mistrzowską ofertę” na swoje urządzenia, dzięki której można je kupić taniej.

Robert Lewandowski jest twarzą nie tylko Huawei, ale również T-Mobile i jeszcze kilku innych marek, jednak to właśnie producent z Państwa Środka postanowił uczcić jego sukces piłkarski. Skorzystają na tym wszyscy ci, którzy nosili się z zamiarem zakupu urządzenia tej firmy, bowiem przez kilka najbliższych dni można nieco zaoszczędzić.

Promocja na smartfony, tablety, smartwatche i laptopy Huawei

W ramach „mistrzowskiej oferty” producent proponuje klientom na przykład laptop MateBook 13 2020 z procesorem Intel Core i7, kartą graficzną NVIDIA GeForce MX250 2 GB GDDR5, 16 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 512 GB za 4999 złotych (taniej o 1000 złotych; w Media Expert za 4499 złotych). Z kolei wersję z Intel Core i5, 8 GB RAM i 512 GB SSD można kupić za 3599 złotych (taniej o 400 złotych; w Media Expert za 3199 złotych).

Huawei promocja mistrzowska oferta Robert Lewandowski
„Mistrzowska oferta” na urządzenia marki Huawei po sukcesie jej ambasadroa, Roberta Lewandowskiego (źródło: Huawei)

Dzięki „mistrzowskiej ofercie” można również kupić tablet MatePad 10.4 za 1199 złotych (WiFi) lub 1399 złotych (LTE). W obu przypadkach jest to obniżka o 200 złotych względem ceny regularnej.

Promocją nie można było nie objąć także smartfonów. W niższych cenach można kupić modele:

Fani Roberta Lewandowskiego zapewne będą zainteresowani szczególnie modelem P40 Pro+, ponieważ pierwsze 20 osób, które kupi ten smartfon w oficjalnym sklepie internetowym marki Huawei, otrzyma w prezencie koszulkę z podpisem tego piłkarza.

Oprócz tego, w ramach „mistrzowskiej oferty” taniej można kupić również smartwatch Huawei Watch GT 2 46 mm – za 799 złotych, zarówno z paskiem brązowym, jak i czarnym.

Jak podaje producent, lista produktów objętych ofertą może się różnić w zależności od partnera. Szczegóły dostępne są w sklepach. Promocja będzie obowiązywać do 30 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.