Spotify
(fot. Tabletowo.pl)

Promocja: trzy miesiące Spotify Premium za 19,99 zł

Spotify jest dostępne w wersji darmowej, lecz korzystanie z niej na urządzeniu mobilnym jest – przynajmniej w mojej opinii – prawdziwą katorgą (na komputerze jeszcze się da). W takiej sytuacji wykupienie Spotify Premium wydaje się rozsądną inwestycją. Teraz serwis oferuje trzymiesięczną subskrypcję za jedyne 19,99 złotych.

Spotify Premium

Spotify bardzo zależy na tym, aby jak najwięcej użytkowników przeszło na Premium. Jakiś czas temu wprowadzono zmianę w zasadach korzystania z wersji próbnej – od sierpnia 2019 roku użytkownicy mogą bezpłatnie włączyć Spotify Premium na aż trzy miesiące, podczas gdy wcześniej mogli testować usługę za darmo przez zaledwie jeden miesiąc. Co najważniejsze, oferta dotyczy wszystkich pakietów, tj. indywidualnego, studenckiego, rodzinnego (sześć kont) i Duo (dwa konta). Dzięki temu użytkownicy mają okazję zaoszczędzić od ~30 do nawet ~75 złotych.

Okres próbny dostępny jest jednak wyłącznie dla nowych userów, którzy do tej pory nie korzystali ze Spotify Premium. Pozostali, jeśli przyzwyczają się do braku reklam i możliwości przełączania utworów bez ograniczeń na urządzeniach mobilnych, muszą płacić. Serwis przygotował jednak promocję, dzięki której użytkownicy zapłacą za trzy miesiące tylko 19,99 złotych (tyle kosztuje miesięczna subskrypcja dla konta indywidualnego).

Spotify Premium – promocja

Jest jednak kilka warunków, które trzeba spełnić, aby z niej skorzystać. Po pierwsze, oferta skierowana jest do użytkowników indywidualnych, którzy już korzystali ze Spotify Premium i anulowali subskrypcję przed 19 października 2019 roku. Jeśli tak było w Waszym przypadku, do 31 grudnia możecie ją odnowić na trzy miesiące za 19,99 złotych. Co ciekawe, na informację tę natknąłem się na amerykańskim blogu serwisu, ale sprawdziłem i u mnie zadziałało, co możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu, więc i u Was też powinno.

Jeśli często używacie Spotify na urządzeniu mobilnym i już wykorzystaliście okres próbny, zdecydowanie warto wykupić Spotify Premium za 19,99 złotych na trzy miesiące. Oczywiście, na popularnych serwisach da się dostać roczne subskrypcje w atrakcyjnych cenach, ale jeżeli ktoś ma już swoją bibliotekę ulubionych utworów i zapisane playlisty, nie jest to rozwiązanie dla niego. W każdej chwili można zrezygnować z wersji premium – wtedy po zakończeniu okresu promocyjnego usługa automatycznie przełączy się na wariant darmowy.

Źródło: Spotify dzięki Android Central; własne