3 miesiące Spotify Premium za darmo dla nowych użytkowników

Do tej pory nowi użytkownicy Spotify Premium mogli skorzystać z darmowego dostępu do wszystkich utworów bez jakichkolwiek ograniczeń przez jeden miesiąc. Teraz ten okres wydłuża się do trzech miesięcy, co jest niezłą okazją na zapoznanie się z możliwościami serwisu.

Nowa oferta dostępna jest bezpośrednio na stronie Spotify. Dzięki niej słuchacze muzyki i podcastów uzyskają jeszcze łatwiejszy dostęp do najpopularniejszej platformy streamingowej oraz jej bogatej biblioteki audio, zawierającej 50 milionów utworów dostępnych na żądanie i bez reklam, oraz 450 tysięcy podcastów. To wszystko bez żadnych opłat przez pierwsze 3 miesiące.

Reklama

Alex Norström, Spotify Chief Premium Business Officer, komentuje ostatnie wydarzenia w Spotify:

„To był niezwykle ważny tydzień dla Spotify Premium z dwoma kamieniami milowymi – jednym z nich jest wprowadzenie innowacyjnej oferty planu Premium dla rodziny, drugim zaoferowanie bezpłatnych pierwszych 3 miesięcy oferty Premium dla użytkowników, którzy dotychczas nie korzystali z Premium. Te decyzje są potwierdzeniem zaangażowania Spotify w zapewnienie aktualnym użytkownikom Premium najwyższej jakości usług muzycznych i umożliwienie większej liczbie słuchaczy na całym świecie dostępu do bogatej oferty planu Premium. I z pewnością to jeszcze nie wszystko, co planujemy wprowadzić!”

Ciekawi mnie ten ruch szwedzkiego serwisu strumieniującego muzykę i podcasty. Trzy miesiące darmowego dostępu do konta Premium to więcej niż trzeba, żeby związać ze sobą potencjalnego abonenta usługi. Jeśli jest to ruch, który ma ułatwić użytkownikom późniejsze przełknięcie podwyżek cen w Spotify Premium, to trzeba przyznać, że rozegrano to całkiem zgrabnie.

Zobaczymy, co będzie działo się za kilka miesięcy. Na razie, póki dają za darmo, warto brać. Ja na razie trzymam się Tidala, ze względu na całkiem przyjemną jakość HiFi, ale najpewniej wrócę do Spotify, kiedy tylko skończy mi się okres promocyjny ;)

Spotify z funkcją filtrowania piosenek w pakiecie rodzinnym. Nie wszyscy będą zachwyceni

źródło: Spotify