Świetna promocja: Tidal Premium i Tidal Hi-Fi na cztery miesiące prawie za darmo

Do wypróbowania Spotify, całe lata temu, skłoniła mnie zwykła irytacja spowodowana jazgotem świątecznych reklam w radiu. Możliwość ucieczki od słuchania kakofonii dziesiątek świątecznych promocji oferuje Tidal w… świątecznej promocji.

Czas promocji okołoświątecznych jest zwykle dość korzystny dla osób, które dotąd nie korzystały z żadnego serwisu strumieniującego muzykę. Nie spodziewam się jakichś wielkich okazji ze strony Apple Music czy Deezera, ale Spotify czy Tidal zwykle pod tym względem nie zawodzą.

Reklama

Tidal dla nowych użytkowników na 4 miesiące za grosze

Gdyby nie fakt, że okres próbny Tidala mam już za sobą dzięki bardzo podobnej promocji sprzed blisko roku, chętnie skorzystałbym z promocji Tidala, w której dostajemy:

  • czteromiesięczny dostęp do Tidal Premium za 0,99 zł lub
  • czteromiesięczny dostęp do Tidal Hi-Fi za 1,99 zł.

Jedynym minusem promocji jest to, że nie mogą z niej skorzystać osoby, które już kiedyś testowały płatną wersję Tidala. Oferta obowiązuje od dziś, czyli 25.11.2019 do 02.12.2019, więc na podjęcie decyzji macie tydzień.

Trzeba pamiętać, że po upływie okresu promocyjnego subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona i zostanie pobrana za nią standardowa opłata. W przypadku Tidal Premium będzie to 19,99 zł/mies., a po odnowieniu Tidal Hi-Fi zapłacimy 39,99 zł/mies. Jeśli więc nie chcemy pakować się w koszty, warto ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie promocji.

Coś dla tych, którzy już wykorzystali testowe wersje Premium

Przypomnę tylko, że ci z Was, którzy testowali już Spotify Premium, a chcieliby niedrogo je przedłużyć o trzy miesiące, wciąż mogą skorzystać ze specjalnej oferty Spotify. Co prawda nie jest tak solidna finansowo jak powyższa od Tidala, ale pozwala na korzystanie z bezreklamowej wersji serwisu za 19,99 zł. To chyba wciąż niezły deal, nad którym pochylę się pod koniec grudnia.

Promocja: trzy miesiące Spotify Premium za 19,99 zł

źródło: Tidal