Promocja: albo będziesz zadowolony z usług T-Mobile, albo dostaniesz zwrot pieniędzy nawet za pół roku 16
fot. T-Mobile

Promocja: albo będziesz zadowolony z usług T-Mobile, albo dostaniesz zwrot pieniędzy nawet za pół roku

Klienci dość często mogą przetestować jakiś produktu lub usługę, lecz zazwyczaj mają na to bardzo mało czasu – a to nie pozwala poznać wszystkich jego/jej zalet i wad, a jedynie pobieżnie się z nim/nią zapoznać. T-Mobile jest jednak pewny, że użytkownicy będą zadowoleni z jego oferty, ponieważ w przeciwnym razie zwróci każdemu pieniądze nawet za sześć miesięcy korzystania.

T-Mobile dzierży miano „najlepszej sieci” i czuje się z tego powodu bardzo zobowiązany. Nie jest bowiem większym problemem pozyskać nowych klientów – znacznie trudniej ich przy sobie zatrzymać lub – jeśli coś poszło nie tak – przekonać do powrotu. Różowy stale inwestuje w swoją infrastrukturę oraz sieć dystrybucji i stara się sukcesywnie podnosić jakość świadczonych przez siebie usług, jednocześnie wysoko ustawiając sobie poprzeczkę.

Nikt o zdrowych zmysłach nie składa bowiem deklaracji, że klient na pewno będzie zadowolony ze świadczonych usług, a jeśli nie, to dostanie zwrot poniesionych kosztów. A już tym bardziej za nawet pół roku korzystania. T-Mobile właśnie to zrobiło, co jest jednoznaczne z tym, że jest pewne, że czyni, co w jego mocy, aby jak najlepiej obsłużyć swoich użytkowników.

Oferta skierowana jest dla nowych klientów, którzy przeniosą numer do T-Mobile. Przez pół roku będą oni mogli testować świadczone przez operatora usługi, i jeśli w pewnym momencie stwierdzą, że nie są z nich zadowoleni, otrzymają zwrot poniesionych kosztów, aczkolwiek nie wszystkich (te, nieuwzględnione w danej taryfie, czyli na przykład wydatki na SMS-y na numery specjalne, nie są zwracane). Promocja obejmuje dwie oferty: abonament T‑MOBILE – BEZ LIMITU w wariancie SIM only z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych oraz T‑Mobile NEVERENDING na kartę. W pierwszym przypadku za każdy miesiąc klient dostanie zwrot w wysokości 50 złotych, natomiast w drugim 25 złotych, co po pomnożeniu razy sześć miesięcy daje maksymalnie 300 i 150 złotych.

Na koniec, jako ciekawostkę, warto dodać, że operator informuje również, że codziennie kilkuset klientów, którzy zrezygnowali kiedyś z usług T‑Mobile, decyduje się na powrót. O czymś to więc świadczy i nie zdziwię się, jeśli było to jednym z argumentów, który uwzględniono przy tworzeniu przywoływanej powyżej oferty.

Promocja obowiązuje od 9 marca 2018 roku.

Źródło: informacja prasowa

Obserwuj nas