Odbierz 15 GB darmowego internetu od T-Mobile – tylko dziś i jutro!

Nie ma to jak świadomość, że korzysta się (legalnie) ze sporego pakietu internetowego, za który się nie zapłaciło. Taką formę psychicznego komfortu funduje swoim klientom T-Mobile.

Reklama

Raz w tygodniu T-Mobile ofiarowuje swoim klientom różne prezenty w ramach programu Happy Fridays. Mają to być różnego rodzaju zniżki na smartfony, bezpłatne usługi dodatkowe oraz to, co zwykle lubimy najbardziej: darmowe pakiety internetu.

W tym tygodniu można skorzystać z bezpłatnego pakietu 15 gigabajtów. Przeznaczony jest on dla klientów abonamentowych, osób korzystających z oferty MIX oraz tych, którzy włączyli taryfy na kartę.

Reklama

Jak dostać darmowe 15 GB?

Należy otworzyć aplikację Mój T-Mobile i tam aktywować promocyjny pakiet. Tylko tyle i aż tyle. Trzeba tylko pamiętać o trzech rzeczach:

  1. aktywację należy przeprowadzić maksymalnie do końca jutrzejszego dnia (tj. 31.01.2020)
  2. promocyjne gigabajty możemy wykorzystać tylko na terenie naszego kraju
  3. bonus może być wykorzystany: w przypadku Abonentów MiX i Użytkowników na Kartę w ciągu 7 dni od jego aktywacji, a w przypadku Abonentów T‑Mobile do końca Cyklu Rozliczeniowego, w którym został on udostępniony

I to właściwie wszystko! Jeśli jesteście klientami T-Mobile, a nie macie jeszcze zainstalowanej aplikacji Mój T-Mobile, warto to zrobić. Od czasu do czasu dodatkowe bonusy i prezenty pokroju powyższego pakietu internetowego mogą być bardzo przyjemne.

Mój T-Mobile pobierzecie ze sklepu Google Play lub App Store.

Więcej informacji znajdziecie na stronie operatora.

źródło: T-Mobile

Reklama