Promocja na smartfony bez umowy w Play. Jest kilka ciekawych propozycji

To nie jest jedna z tych promocji, które sprawiają, że pieniądze same wyrywają się z portfela i krzyczą „wydaj mnie!”, nawet jeśli sam Play określa ją „obłędną wyprzedażą”. Mimo wszystko faktem jest, że ceny po obniżce skłaniają do zakupu, jeśli ktoś szukał akurat dobrej oferty na smartfon z Androidem.

W ramach promocji „Długi weekend niskich cen” Play obniżył ceny w sumie aż 20 modeli, jednak w sporej części są to zaledwie kilkudziesięciozłotowe rabaty. Najwięcej można zaoszczędzić przy zakupie Honora 8X w kolorze niebieskim z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej – smartfon sprzedawany jest za 777 złotych słuchawki, a przy okazji operator dorzuca Gift Box, w skład którego wchodzą słuchawki, termos i uchwyt do telefonu. Sporej obniżki ceny doczekała się również Sony Xperia XZ2 w kolorze czarnym, którą można kupić za 1399 złotych oraz srebrna Sony Xperia XZ Premium – ta jest dostępna za 999 złotych.

Reklama

W dobrych cenach, najniższych wśród ofert z oficjalnej polskiej dystrybucji, można również kupić:

Promocja obowiązywać będzie do poniedziałku, 19 sierpnia 2019 roku, do godziny 9:00 (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowym Play.

Zobacz też – dobra promocja na Samsung Galaxy Note 9 512 GB

Promocja: Samsung Galaxy Note 9 przeceniony o 500 zł

*niż w innych sklepach, które są oficjalnymi dystrybutorami

Źródło: Blog Play