Cena LG G7 ThinQ leci na łeb na szyję – jeszcze nigdy nie był tak tani! Czy potrzeba większej zachęty, by go kupić? | Tabletowo.pl

Cena LG G7 ThinQ leci na łeb na szyję – jeszcze nigdy nie był tak tani! Czy potrzeba większej zachęty, by go kupić?

Dołącz do dyskusji 0

Cena LG G7 ThinQ topnieje w oczach. W ostatnim czasie pojawiła się już niejedna okazja, aby kupić go znacznie taniej niż w dniu polskiej premiery, ale teraz można zaoszczędzić jeszcze więcej – cena bowiem spadła aż o 1100 złotych!

LG G7 ThinQ kosztował na start w Polsce 3499 złotych, stając się tym samym najdroższym smartfonem LG z serii G – droższy był już tylko LG V30, za którego na początku LG wołało sobie 3799 złotych. Czas robi oczywiście swoje i standardowo, zgodnie z naszymi oczekiwaniami cena następcy LG G6 topnieje w oczach. Teraz jednak spadła do tak niskiego poziomu, że aż trudno uwierzyć!

Porównywarki cenowe podają, że aktualnie za LG G7 ThinQ trzeba zapłacić w renomowanych sklepach co najmniej 3099 złotych. To niewątpliwie sporo i zupełnie zrozumiałe są opory, aby wyłożyć taką kwotę na ten smartfon – ponad trzy koła za telefon to naprawdę szaleństwo. Właśnie jednak nadarza się okazja, żeby kupić go za znacznie rozsądniejszą kwotę.

Za ile dokładnie? Zaledwie 2399 złotych! „Zaledwie”, ponieważ jak wspomniałem, w pozostałych sklepach trzeba zapłacić aż 800 złotych więcej (co najmniej). Który sklep wyszedł przed szereg i oferuje LG G7 ThinQ w takiej zabójczo niskiej cenie? Ano al.to, który kapitałowo powiązany jest z x-komem, czyli mamy pewność, że to legitna oferta, a smartfon pochodzi z oficjalnej dystrybucji, a nie własnej.

W podanej powyżej cenie dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i niebieska. Dostawa jest darmowa, więc jedyny koszt, jaki poniesiecie, to 2399 złotych za LG G7 ThinQ. Nie wiadomo jednak, czy jest to tymczasowa obniżka, czy stała oferta, ale jeśli ktoś czaił się na ten model, niech po prostu kupuje, ponieważ w żadnym innym renomowanym sklepie nie zapłaci tak niskiej ceny.

Polecamy również:

Recenzja LG G7 ThinQ – ubolewam, że szeroki kąt przestał być „ultra”

Dzięki Paweł za cynka!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona