Teraz wydasz na smartfon marzeń 2300 złotych mniej! Składany Samsung Galaxy Z Fold 2 w znakomitej promocji

Niektórych już od pierwszych doniesień dotyczących pojawienia się w sprzedaży składanych smartfonów aż korci, by sobie taki sprawić. Początkowe ceny tych urządzeń były zaporowe, ale dzięki nowej promocji, Samsung Galaxy Z Fold 2 jest w zasięgu większej liczby klientów.

Kumulacja! Galaxy Z Fold 2 taniej o 2300 złotych!

Dość prosty w przyjęciu jest fakt, że to najdroższe smartfony zwykle doczekują się najbardziej spektakularnych obniżek cen. Poniższa nie jest ofertą stałą, a jedynie tymczasową promocją, ale warto się nią zainteresować, bo dzięki spełnieniu wszystkich warunków, przykładowy zakup Galaxy Z Fold 2 będzie niższy o 2300 złotych. Jak?

O akcji Samsung Odkup, w której można dostać składany smartfon Galaxy Z Fold 2 z dodatkowym bonusem do wyceny naszego starego smartfona w wysokości 1000 złotych, pisaliśmy kilka dni temu. O ile wtedy okazja ta balansowała na granicy opłacalności, teraz możemy dostać najważniejszego „składańca” Samsunga jeszcze taniej.

Sklep Media Expert obniżył cenę tego urządzenia o 1300 złotych, co oznacza, że łącząc ze sobą dwie promocje (sprzedając stary sprzęt w Samsung Odkup oraz nabywając Galaxy Z Fold 2 w Media Expert), jesteśmy w stanie obniżyć ostateczny wydatek na sprzęt aż o wspomniane 2300 złotych. To naprawdę sporo!

Samsung Galaxy Z Fold 2

Jak skorzystać z promocji?

Żeby koszt zakupu Galaxy Z Fold 2 był niższy, musimy zadziałać wieloetapowo. Po kolei:

  • wchodzimy na stronę internetową BELMONT TRADING UK Limited i dokonujemy wyceny urządzenia, które chcemy odsprzedać (to nie musi być smartfon, wyceniane są także smartwatche i tablety)
  • kopiujemy kod rabatowy, który pojawi się po wycenie urządzenia
  • kod rabatowy wklejamy w odpowiednie pole podczas składania zamówienia na Galaxy Z Fold 2 (kod jest ważny do 21 maja)
  • wycenione urządzenie wysyłamy w ciągu 14 dni do BELMONT TRADING UK Limited
  • maksymalnie po 30 dniach dostajemy kwotę wyceny na wskazane przez uczestnika promocji konto bankowe

Jak widać, proces zwrotu pieniędzy za odsyłane urządzenie chwilę trwa, ale finalnie klient zostaje z Galaxy Z Foldem 2 w kieszeni, za którego po odliczeniu rabatu za wyceniony sprzęt, płaci nie więcej niż 5600 złotych. To są już ceny takiego iPhone’a 12 Pro Max, ale dostajemy rzecz, która jedną nogą jest już w przyszłości rynku mobilnego. Warto się zastanowić!