To się nazywa okazja: Samsung Galaxy Note 8 za niewiele ponad 2500 złotych! | Tabletowo.pl

To się nazywa okazja: Samsung Galaxy Note 8 za niewiele ponad 2500 złotych!

Dołącz do dyskusji 0

W zależności od sklepu, w Polsce Samsung Galaxy Note 8 kosztuje od 4000 do 4300 złotych. Pojawiła się jednak właśnie okazja, żeby smartfon kupić za niewiele ponad 2500 złotych!

Od premiery Galaxy Note 8 zaraz miną trzy miesiące. Mimo to, sprzęt nadal trzyma cenę. Wyłącznie sklepy internetowe oferują go taniej, bo już za nieco ponad 4000 złotych. Te, które prowadzą również sprzedaż offline, w placówkach stacjonarnych, sprzedają ten model drożej, za około 4300 złotych. I chociaż to świetny smartfon, to taka cena jest zaporowa dla większości klientów.

Właśnie nadarzyła się jednak okazja, żeby kupić Galaxy Note 8 w bardziej przystępnej cenie – wystarczy udać się na niemiecki eBay. Jeden ze sprzedających oferuje ten model za 699,99 euro (~2950 złotych), aczkolwiek można go wyrwać jeszcze ciutkę taniej. Jak? Wystarczy w odpowiednim miejscu (dokładniej w okienku, opisanym Code eingeben) wpisać kod rabatowy PXMAS17S – wówczas cena spadnie o 100 euro, do 599,99 euro, czyli równowartości ~2530 złotych.

fot. Galaktyczny

Na koniec dwie uwagi: po pierwsze, za te pieniądze można kupić wyłącznie złotą wersję kolorystyczną Galaxy Note 8. Po drugie – o wiele ważniejsze – nie jest to oferta własna ani eBay, ani Samsunga. Sprzedającym jest sklep z Wielkiej Brytanii. Co prawda ma 98% dobrych opinii, ale przed skorzystaniem z oferty warto poczytać opinię o nim. Kupujecie więc na własną odpowiedzialność, chociaż płacąc przez PayPal mimo wszystko jesteście chronieni (>więcej na ten temat<).

Przesyłka z magazynu w Wielkiej Brytanii do Polski jest darmowa. Sprzedający udziela też gwarancji na sprzęt. Nie jestem jednak przekonany, czy będziecie mogli pójść z nim również sami do autoryzowanego serwisu Samsunga w Polsce, ponieważ nie potrafię ustalić, czy smartfon na pewno pochodzi z dystrybucji europejskiej – jeżeli nie, to producent odeśle Was z kwitkiem. Kod promocyjny jest ważny do 24 listopada.

Polecamy również:

Recenzja Samsunga Galaxy Note 8 – drugiego takiego smartfona nie znajdziecie

Źródło: Galaktyczny

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona