Uwaga! Nawet 600 złotych zwrotu przy zakupie smartwatchy i słuchawek Samsung Galaxy

Zegarki są jednym z częściej wybieranych drobiazgów na prezent. Czasem bywa, że jest to smartwatch. Jeśli zastanawiamy się nad tego rodzaju zakupem, możemy być zainteresowani sporym zwrotem kosztów po nabyciu jednego z dwóch modeli zegarków Samsung Galaxy Watch.

Reklama

Za zakup tych smartwatchy i słuchawek Samsunga dostaniemy zwrot

Samsung ruszył z promocją, w której po zakupie wybranych smartwatchy oraz słuchawek Galaxy Buds Live, możemy zyskać częściowy zwrot pieniędzy na konto. Kwota zwrotu zależna jest od wybranego przez nas urządzenia:

  • przy zakupie Galaxy Watch 3 zwrot wynosi 600 złotych
  • przy zakupie Galaxy Watch zwrot wynosi 300 złotych
  • przy zakupie Galaxy Buds Live zwrot wynosi 300 złotych

Zegarki dostępne są w różnych wersjach. Galaxy Watch 3 można kupić w opcji 41 mm oraz 45 mm, zaś Galaxy Watch w odmianie 42 mm oraz 46 mm. Wszystkie znajdziemy w sklepach partnerujących Samsungowi, na przykład w Media Expert. Podobnie rzecz się ma ze słuchawkami Galaxy Buds Live.

Jak wziąć udział w promocji?

Pierwszy etap jest banalny: kupujemy gadżet w wybranym przez nas sklepie, u jednego z partnerów promocji (wskazuje ich Regulamin). Trzeba to zrobić maksymalnie do 24 grudnia.

Następnie rejestrujemy urządzenie przez formularz rejestracyjny, dostępny na tej stronie. Podajemy tam numer seryjny urządzenia, dla wersji LTE numer IMEI i dołączamy dowód zakupu. Na ten krok mamy czas do 27 grudnia.

Od dnia potwierdzenia poprawności zgłoszenia, Samsung ma maksymalnie 17 dni na zwrot odpowiedniej kwoty na nasze konto.

Czas ucieka

Regulamin promocji przekazuje, że pula zwrotów na konto jest ograniczona i wynosi:

  • 1000 sztuk dla Galaxy Watch 3
  • 6200 sztuk dla Galaxy Watch
  • 500 sztuk dla Galaxy Buds Live

Oznacza to, że jeśli chcemy wziąć udział w akcji, to lepiej nie odwlekać zakupu, bo pieniądze przeznaczone na zwrot mogą się bardzo szybko upłynnić.

Skorzystaj z promocji w Media Expert

Marcin, dzięki za info!